Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

+11
Gastrorider
goran69
kume ZMijo
PANTO
Gračo
GuGi
Galiot
wrong rider
tdm93
Grba
veljo adv
15 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  JagerBD Fri Apr 15, 2011 12:48 pm

veljo adv wrote:Kako sam obavijesten od nekih clanova drugih moto klubova ,danas se u Gardenu odrzao sastanak predsjednistva moto klubova CG.takodje znam da su neki clanovi naseg kluba i prisustvovali a neki nemaju pojma po kom pitanju je odrzan(medju koima sam i ja)ocu da kazem da su za druge klubove ove informacije transparentne a u Poseidonu samo za odabrane.Gospodo izdvojte se i recite ovo je nas privatni klub i prica zavrsena

Obyirom da se stvarno napravi prozivka bez potrebe, evo da razjasnim
Vukan je bio zaduzen za komunikaciju sa svim ostalim MK u Crnoj Gori, jer covjek ima najkompletnije informacije i bazu podataka.
Sastanak je napravljen u gardenu da bi bilo svima podjednakao blizu da doputuju, a i najvise klubova je iz Budva (3) , sto samo po sebi govori o nasim odnosima u Budvi.
dakle ....pristuni su bili sva 3 kluba iz budve, NLB, Pirati, Oridjinali, Krstas .
Iz svih klubova je bio prisutan po jedan clan osim nas 3 jer je vukan zvao ljude i pravio dopis, luka jer je kod njega bio pecat i ja da se cisto u ime kluba javim ljudima.
Tekst je procitan i potpisan i pecatiran i sve je trajalo otprilike 45 minuta.
Poenta nije bila u pravljenju zurke niti u razvijanju polemike, nego da se najzad na jednom dopisu nadju pecati svih klubova u protivnom smo mogli skupiti jedno 150 ljudi iy svih klubova od kojih bi svako imao nesto da kaze i to sa razlogom. Da se sve ne bi rasplinulo ostalo je da radi najuzi krug ljudi i to nikako u svom interesu, nego u interesu svih.
Na sastanku koji ce biti organizovan mi kao klub cemo se izjasniti da li zelimo da budemo dio moto asocijacije, koja bi bila organizovana kao NVO, jer su se najzad stekli uslovi (postojanje 5 moto klubova u CG).
Kada se doprinosi u dijelu da se obeybijede sredstva za nase zurke, krkanluke i pice transparentnost se ne pominje. a od ovoga se napravi drama i mislim da ovakav vid prozivanja je u najmanju ruku bespotreban.

u svakom slucaju eto da dodam, imacemo sjednicu kluba gdje cemo jos jednom ispitati i da li smo mi podobni za rukovodstvo kluba, ako i ima rukovodjenja kod nas, vrlo rado ga prepustam svakome, obyirom na visak obaveza koje imam.
JagerBD
JagerBD

Posts : 160
Join date : 2009-12-13
Age : 53
Location : Budva, Prvomajska 11

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  veljo adv Fri Apr 15, 2011 4:48 pm

ne radi se ovdje ni o senlucenju ni o prezderavanju ,radi se o klubu koji zavrsi posao pa daj da javimo o cemu smo se dogovorili.Fino je sto ste se oglasili predsjednice nakon ovoliko dana bar znamo da ste zivi.recimo npr. blagajnik mk poseidon nije bio obavijesten niocemu,ali dobro on je samo blagajnik,ovo pitanje oko visine reg.postavio sam prije dvadesetak dana niko se nije oglasavao a evo ispade da Vulfi koordinira sa svim klubovima po istom pitanju ko zna odkada.Bila je prava prilika da se od toliko vremena izuzme 25sec i napise ,radimo po tom pitanju vec odredjeni vremenski period i blagovremeno cemo vas obavijestiti o nasim (STAVOVIMA MK POSEIDON) prema istomSto se tice krkanja niko nije krko na tudji racun svi su platili to sto su pojeli osim ako ne mislis na cevape i kobaje koje je sponzorisao moj kum Goran Golijanin.MOzda smo i tu neinformisani PARDON DRUGARSKI POZDRAV

veljo adv

Posts : 38
Join date : 2010-02-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Fri Apr 15, 2011 5:49 pm

Momci , zasto se sada pravi frka , a ?

Ovo su sada gluposti oko cega se raspravljate , jer kada sam ja govorio o sustinskim problemima i stvarima ,kada je klub u pitanju , niko nista.... Znaci , moramo se medjusobno prozivati , spominjati kumove i prijatelje , da bi se stavio prst na celo.

Cutimo ,cutite , e pa mora ovako biti...... Jbga...
I fino nam se sada svi posjetioci foruma sprdaju.....prelijepo....
Apelujem ,micite ovu bruku sa foruma ili ga zakljucajte samo za clanove kluba...
A onda , na sastanku , brk u brk , da se obrade sve potrebne teme i problemi....
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  veljo adv Fri Apr 15, 2011 6:20 pm

gugi rec svoje misljenje nije bruka a ti ako volis nastavi cuti cutite ili kako os pa kad budemo bez jezika cutacemo uostalom necu vise na ovo da trosim atoma energije

veljo adv

Posts : 38
Join date : 2010-02-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Grba Fri Apr 15, 2011 6:37 pm

Podjednako se čude i članovi i posjetioci koji ovo čitaju. Unutar kluba Poseidon iz Budve pljušte optužbe da su pojedinci članovi kluba samo da bi se nakrkali. Sa druge strane povici:"briši, cenzuriši, zaključavaj". Ja sebe lično ne nalazim povređenim jer uvjek i svuda izvadim novčanik da platim ono što popijem. U privatnom preduzeću u kojem sam osnivač zbog prirode posla na godišnjem nivou imam mnogo veće ugostiteljske račune nego što košta motor koji vozim. Ja se jesam učlanio u klub i da krkam i pijem (za svoje pare) i da se družim sa dobrim i opuštenim ljudima, da sa njima vozim kad mi obaveze dozvole. Tu sam i da se nešto konstruktivno uradi kao npr. PREDLOG grafičkog dizajna logotipa koji kod članova nije nikakvu reakciju izazvao. Vama koji me ne poznajete dobro želim da se predstavim. Dragan Grbić, bajker, dobar drug, ponekad alkos, roker, boem ali nikada sektaš, spletkaroš, licemjer, dvoličnjak. Evo u ime MIRA pozivam SVE na ručak kod mog druga Miloša u Lastvu na MOJ račun. Neka to bude za ovaj vikend. Termin utvrdite demokratskim predlozima. U zdravlje svima
Grba
Grba

Posts : 21
Join date : 2010-04-14
Age : 55

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Fri Apr 15, 2011 6:54 pm

veljo adv wrote:gugi rec svoje misljenje nije bruka a ti ako volis nastavi cuti cutite ili kako os pa kad budemo bez jezika cutacemo uostalom necu vise na ovo da trosim atoma energije

Veljo , niko te i ne ćera da trošiš energiju...ni tebe ni mene , i niko nikome ne stavlja dugu cijev na čelo da uradi bilo šta , pa čak ni da bude član ovoga kluba....svi smo ovdje da nam bude lijepo i da nešto naučimo....budimo PRAVI drugovi , strpimo se , evo skupština slijedi , pa u oči recimo jedan drugom šta mislimo , a ne po forumu....
Nemoj misliti ni da si ti 100% u pravu , a ni ja nisam sugurno...zato bolje , suzdržimo se , pa na sastanku ćemo reći što mislimo...
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Fri Apr 15, 2011 7:07 pm

Grba wrote:Podjednako se čude i članovi i posjetioci koji ovo čitaju. Unutar kluba Poseidon iz Budve pljušte optužbe da su pojedinci članovi kluba samo da bi se nakrkali. Sa druge strane povici:"briši, cenzuriši, zaključavaj". Ja sebe lično ne nalazim povređenim jer uvjek i svuda izvadim novčanik da platim ono što popijem. U privatnom preduzeću u kojem sam osnivač zbog prirode posla na godišnjem nivou imam mnogo veće ugostiteljske račune nego što košta motor koji vozim. Ja se jesam učlanio u klub i da krkam i pijem (za svoje pare) i da se družim sa dobrim i opuštenim ljudima, da sa njima vozim kad mi obaveze dozvole. Tu sam i da se nešto konstruktivno uradi kao npr. PREDLOG grafičkog dizajna logotipa koji kod članova nije nikakvu reakciju izazvao. Vama koji me ne poznajete dobro želim da se predstavim. Dragan Grbić, bajker, dobar drug, ponekad alkos, roker, boem ali nikada sektaš, spletkaroš, licemjer, dvoličnjak. Evo u ime MIRA pozivam SVE na ručak kod mog druga Miloša u Lastvu na MOJ račun. Neka to bude za ovaj vikend. Termin utvrdite demokratskim predlozima. U zdravlje svima

Dragane , možda ja najmanje imam pravo da reagujem na ovo ,jer nisam iz Budve ,niti se poznajemo, ali lično nikada nisam ni pomislio ,ni osjetio da neko iz ovog MK POSEIDON okruženja ,gleda u tudji novčanik ,ili da se poštedi od bilo čega , jer se ne radi ovdje ni ko šta izije , niti popije....svako ko to voli ,ima za toliko...Koliko sam ja primjetio svako plaća svoje račune iz svoga džepa , ako nešto drugo postoji obavezno konkretno treba reći , imenom i prezimenom , brojem i slovima , a ne da govorimo u rebusima......I dalje tvrdim , kao najjjjjobičniji član ovoga našeg kluba , da priču treba okrenuti u drugom smjeru....opet ,treba o tome pričati ....
P.S. Odličan ti je predlog sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Fri Apr 15, 2011 7:18 pm

VIIIIDI SISU



Ovo je bolje o rasprave sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 129798 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 129798 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 129798 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 129798 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 129798 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 34279 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 34279 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 34279 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 34279 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 34279 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 34279
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Gastrorider Fri Apr 15, 2011 11:27 pm

ako mislite da je za publicitet... dajte u DAN, a sve van toga SUBOTA 23.04. EXCELENS SAMO ZA ČLANOVE!!!
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  goran69 Sat Apr 16, 2011 1:16 am

To je brate jos 7 dana....mak se ....bolje da se prica ranije.....I NEMA VOZENJE I PIJENJE
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  wrong rider Sat Apr 16, 2011 3:06 am

A cekaj pa ove nase clanove je krenula prica ne treba ih sad sputavati neka izbace sve iz sebe, dosta tecnosti i proci ce ih to za dan dva i mi smo bili mladi znamo kako to izgleda. sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 95918
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Jocko Africa Sat Apr 16, 2011 12:58 pm

MA OVO TROSENJE ENERGIJE I ISCRPLJIVANJE ORGANIZMA.........OVO NAMJERNO RADE...DA BI SE NA ZURKU POPILO STO VISE TECNOSTI...TO JE FORA.........EVO JA OD PREKJUCE NISTA NISAM POPIO........A JEDEM SAMO KUVANIH KOPRIVA.......... Very Happy
Jocko Africa
Jocko Africa

Posts : 369
Join date : 2009-12-15
Age : 45
Location : Cetinje

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  ivan grozni Sat Apr 16, 2011 5:33 pm

Drugari,
Ermano Gugi ima potpuno pravo, nije forum mjesto o kome se treba raspravljati o ovakvim stvarima. Evo sjednica se blizi, pa moze svako uz argumente da obrazlozi svoje stavove.
Na forumu napisana rijec ima mnoooogo drugacije znacenje od iste takve izasle iz neposrednog razgovora.

Molim moderatore da se ova tema i ostale slicne njoj zakljucaju, a raspravu na ovu temu da povedemo medje nama.

Pozdrav svima.


edit: jedno izvinjenje svima sto nisam aktivniji na forumu, laptop doma mi je posao u qrac Cool
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Sun Apr 17, 2011 12:25 am

ivan grozni wrote:Drugari,
Ermano Gugi ima potpuno pravo, nije forum mjesto o kome se treba raspravljati o ovakvim stvarima. Evo sjednica se blizi, pa moze svako uz argumente da obrazlozi svoje stavove.
Na forumu napisana rijec ima mnoooogo drugacije znacenje od iste takve izasle iz neposrednog razgovora.

Molim moderatore da se ova tema i ostale slicne njoj zakljucaju, a raspravu na ovu temu da povedemo medje nama.

Pozdrav svima.


edit: jedno izvinjenje svima sto nisam aktivniji na forumu, laptop doma mi je posao u qrac Cool


Nije što si mi ermano , ali te puno volim sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Sun Apr 17, 2011 12:58 am

Sa' mi nešto pade na oooommmmm....... Rolling Eyes Rolling Eyes


Imaju li veze potonji dogadjaji u Budvi , sa dešavanjima na forumu ????


I obrnuto ....???!!?!?!?! Suspect Suspect Suspect Suspect

PREDLAŽEM SLJEDEĆE:
Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu - Page 2 Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum