Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

+11
Gastrorider
goran69
kume ZMijo
PANTO
Gračo
GuGi
Galiot
wrong rider
tdm93
Grba
veljo adv
15 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  veljo adv Sun Apr 10, 2011 4:59 pm

Kako sam obavijesten od nekih clanova drugih moto klubova ,danas se u Gardenu odrzao sastanak predsjednistva moto klubova CG.takodje znam da su neki clanovi naseg kluba i prisustvovali a neki nemaju pojma po kom pitanju je odrzan(medju koima sam i ja)ocu da kazem da su za druge klubove ove informacije transparentne a u Poseidonu samo za odabrane.Gospodo izdvojte se i recite ovo je nas privatni klub i prica zavrsena

veljo adv

Posts : 38
Join date : 2010-02-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Grba Sun Apr 10, 2011 5:46 pm

Veljo ni meni niko nije ništa javio! Možda neko ocjenjuje članove kluba a ja i ti imamo neprelaznu ocjenu. Samo da nam neko kaže šta se ocjenjuje pa da se javimo da popravimo!!
Grba
Grba

Posts : 21
Join date : 2010-04-14
Age : 55

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  tdm93 Sun Apr 10, 2011 9:10 pm

Vjerovatno kad nađu za shodno ONI će nas obavjestiti
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  wrong rider Sun Apr 10, 2011 11:29 pm

Odrzan je sastanak predsjednika klubova u Crnoj Gori sa temom da se podnese zahtjev ministarstvu za smanjenje poreza na registraciju. Danas su predsjednici klubova potpisali peticiju i udarili pecate na zahtjev. Za ovaj dogadjaj sam sinoc saznao, kod nas nije najavljen mislim da jeste na no limit bikerse mada mu nebih pridavao znacaj dok se nesto ne rijesi oko ovog pitanja. Bit ce vrlo brzo okupljanje kod Oridjinala ... pa cemo se dobro iscakulat.
Inace izvinjavam se sto sam manje aktivan na forumu promijenio sam radno mjesto tako da mi je puklo po vremenu sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 95918
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Galiot Mon Apr 11, 2011 1:23 am

Dok se VAŠI ne izjasne,da kažem koju...

Kao predsjednik MK ORIĐINALI bio sam pozvan na ovaj susret i odazvao se. Kako je Luka rekao sastanak je bio povodom već ranije najavljivanog pokušaja da se smanji porez pri registraciji motocikala,kao i drugih tema. Ovo je bio prvi,inicijalni sastanak bez puno priče,čisto da se vidi imaju li CG MK snage i volje da se organizuju kao jedna organizacija u pokušaju za boljitak moto populacije. Pošto je predlog koji je bio na stolu samo idejno rešenje,potpisan je kao vid dobre volje za saradnju iako treba još da se dorađuje. Takođe je bilo govora o formiranju moto asocijacije CG jer će tako biti lakše se izboriti za sve što budemo htjeli. Znači,ništa konkretno nije napravljeno niti bilo kome iza leđa jer ovo je samo načelni dogovor da se predlog pokuša prvo doraditi i onda progurati prema resornim ministarstvima. Ako to uspije,naravno da će svi biti obavješteni jer to je za sve nas.
Što se tiče Vašeg kluba kao prijatelj MK Poseidona tvrdim da nije Vaših članova,prvenstveno tu mislim na Vukana,svega ovoga ne bi ni bilo. Vukan je organizovao kompletnu priču sa ciljem da prvo vidimo može li to,šta nam treba pa ako uspijemo onda se ide dalje,svi skupa. Tako da zaista mislim da nema potrebe za prozivanjem,mi motoristi nismo nikakve sekte pa da se tajno sastajemo,krijemo itd. Pogotovo što je ovo o smanjenju poreza priča koja se provlači na skoro svakom forumu,okupljanju,druženju,sad je samo malo konkretizovana.
Molim Vas nemojmo da trošimo energiju na ove i one,ovo je akcija koja se nadovezuje na sve prethodne i moramo biti složni ako hoćemo da istrajemo. Još jednom Vas sve pozivam,i ove i one a svi ste MOJI dobri prijatelji bikeri na party 23.aprila pa ćemo lagano to sve raspraviti! U zdravlje sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 95918
Galiot
Galiot

Posts : 60
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Zapadna Budva

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Mon Apr 11, 2011 10:14 am

Aaaaaaaaaaaaa sumLJivci sumLJivi ....


Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect


Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Gračo Mon Apr 11, 2011 10:28 am

Banda
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Gračo
Gračo

Posts : 330
Join date : 2009-12-14
Age : 54
Location : Kotor

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  PANTO Mon Apr 11, 2011 10:32 am

Samo vas gledamo... Shocked Shocked Shocked
PANTO
PANTO

Posts : 189
Join date : 2009-12-17
Age : 52
Location : Budva

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  tdm93 Mon Apr 11, 2011 11:02 am

rekoh li da će se javiti
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Mon Apr 11, 2011 11:22 am

GLJedam i Ćudim Shocked ....

....UAAAAAAAAAAAAA rukovodstvo svekoliko ....Smile Wink Smile

...... UAAAAAAAAAAA sram da vi udje i nikad ne izadje , a na pivo ne zovete , ne affraid ..... tongue tongue tongue tongue tongue
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  veljo adv Mon Apr 11, 2011 3:02 pm

DRAGO MI JE STO STE U USKOM KRUGU DOSLI DO TIH SPOZNAJA .HTIO SAM DA KAZEM DA SU MNOGI POJEDINCI KLUBOVA MOZDA MOGLI POMOCI DA SU BILI INFORMISANI ALI SUPER KAD MOZETE SAMI.NIJE BILA ZLONAMJERNA KRITIKA ,UOSTALOM SVI SMO MI TU DOBROVOLJNO I SA POZITIVNIM NAMJERAMA

veljo adv

Posts : 38
Join date : 2010-02-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  kume ZMijo Mon Apr 11, 2011 4:07 pm

?
kume ZMijo
kume ZMijo

Posts : 32
Join date : 2009-12-14
Location : Veliki Gnuš

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  veljo adv Mon Apr 11, 2011 4:20 pm

Galiot wrote:Dok se VAŠI ne izjasne,da kažem koju...

Kao predsjednik MK ORIĐINALI bio sam pozvan na ovaj susret i odazvao se. Kako je Luka rekao sastanak je bio povodom već ranije najavljivanog pokušaja da se smanji porez pri registraciji motocikala,kao i drugih tema. Ovo je bio prvi,inicijalni sastanak bez puno priče,čisto da se vidi imaju li CG MK snage i volje da se organizuju kao jedna organizacija u pokušaju za boljitak moto populacije. Pošto je predlog koji je bio na stolu samo idejno rešenje,potpisan je kao vid dobre volje za saradnju iako treba još da se dorađuje. Takođe je bilo govora o formiranju moto asocijacije CG jer će tako biti lakše se izboriti za sve što budemo htjeli. Znači,ništa konkretno nije napravljeno niti bilo kome iza leđa jer ovo je samo načelni dogovor da se predlog pokuša prvo doraditi i onda progurati prema resornim ministarstvima. Ako to uspije,naravno da će svi biti obavješteni jer to je za sve nas.
Što se tiče Vašeg kluba kao prijatelj MK Poseidona tvrdim da nije Vaših članova,prvenstveno tu mislim na Vukana,svega ovoga ne bi ni bilo. Vukan je organizovao kompletnu priču sa ciljem da prvo vidimo može li to,šta nam treba pa ako uspijemo onda se ide dalje,svi skupa. Tako da zaista mislim da nema potrebe za prozivanjem,mi motoristi nismo nikakve sekte pa da se tajno sastajemo,krijemo itd. Pogotovo što je ovo o smanjenju poreza priča koja se provlači na skoro svakom forumu,okupljanju,druženju,sad je samo malo konkretizovana.
Molim Vas nemojmo da trošimo energiju na ove i one,ovo je akcija koja se nadovezuje na sve prethodne i moramo biti složni ako hoćemo da istrajemo. Još jednom Vas sve pozivam,i ove i one a svi ste MOJI dobri prijatelji bikeri na party 23.aprila pa ćemo lagano to sve raspraviti! U zdravlje sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 95918

veljo adv

Posts : 38
Join date : 2010-02-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Mon Apr 11, 2011 7:07 pm

kume ZMijo wrote: ?

XAXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXA sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 746372 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 746372 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 746372 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 95918 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Mon Apr 11, 2011 8:43 pm

GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  goran69 Tue Apr 12, 2011 5:03 pm

veljo adv wrote:DRAGO MI JE STO STE U USKOM KRUGU DOSLI DO TIH SPOZNAJA .HTIO SAM DA KAZEM DA SU MNOGI POJEDINCI KLUBOVA MOZDA MOGLI POMOCI DA SU BILI INFORMISANI ALI SUPER KAD MOZETE SAMI.NIJE BILA ZLONAMJERNA KRITIKA ,UOSTALOM SVI SMO MI TU DOBROVOLJNO I SA POZITIVNIM NAMJERAMA

Ja moj dobri Veljo sam bez namjera.... Twisted Evil

Ali je i meni bilo simpa da cujem sa su mi drugari sjeli i popili pice.....neka su Suspect
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Tue Apr 12, 2011 8:35 pm

Samo vi vijećajte i bunite se odje , a najebali ste kada vi Tiho i Jocku dodju , ........ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz Razz Razz

E mooodo će te im prozborit..... sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 50748 sastanak svih uprava moto klubova u gardenu 50748
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  wrong rider Tue Apr 12, 2011 8:44 pm

a mooodo ćete i dobit xoxoxo tongue
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Tue Apr 12, 2011 9:11 pm

Moooodo vi ne gine svakako ....XOXOXOXOXOOXXOXOXO bounce bounce bounce bounce


GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Gastrorider Tue Apr 12, 2011 11:22 pm

e vala bruka... ne smije ve čojek dva dana same ostavit... odma buna na dahije... ni manje ni više no oćete manji porez, jeftiniju registraciju, mlađe žene, besplatno pivo... e pa ne može Razz mora državni budžet da se puni jer stalno neđe toči Cool

šalu na stranu, dobro je da ste to pokrenuli, ali nas i obavještavajte kako napreduje stvar, u Srbiju registracija do 500 kub. 120 eura, do 750 kubika 200 eura, a bile su cijene kao kod nas prije no su se organizovali.
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Wed Apr 13, 2011 10:06 am

More Feto , pušti priču , no daj slike te kleke eeeeeeeejjjjjjjjj more bre... bounce bounce bounce
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Gastrorider Wed Apr 13, 2011 11:02 am

a ne, ne, on je MOJ MOJ i samo MOJ, ne dam... ne dam ga ni za pivo, ni za mladu plavušu, ni... (e sad sam presrao ) What a Face
može da ga vidi samo ermano Gugi kroz bocu jelenka (punu) i dvadesetak Poseidona... i još po neko...
stavljam pikčrs kad ga operem, e je stiga iz tih Biograda i niđe nije štucnuo a stariji je od mene, popio je više od mene, i prešao je više od mene (ovo zadnje nije problem) Cool
KLEKA JE TO !!!!
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty dobrri 69 jesi i ti clan Poseidona

Post  veljo adv Wed Apr 13, 2011 6:11 pm

goran69 wrote:
veljo adv wrote:DRAGO MI JE STO STE U USKOM KRUGU DOSLI DO TIH SPOZNAJA .HTIO SAM DA KAZEM DA SU MNOGI POJEDINCI KLUBOVA MOZDA MOGLI POMOCI DA SU BILI INFORMISANI ALI SUPER KAD MOZETE SAMI.NIJE BILA ZLONAMJERNA KRITIKA ,UOSTALOM SVI SMO MI TU DOBROVOLJNO I SA POZITIVNIM NAMJERAMA

Ja moj dobri Veljo sam bez namjera.... Twisted Evil

Ali je i meni bilo simpa da cujem sa su mi drugari sjeli i popili pice.....neka su Suspect
[b]

veljo adv

Posts : 38
Join date : 2010-02-13

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  GuGi Wed Apr 13, 2011 6:16 pm

fat boy wrote:a ne, ne, on je MOJ MOJ i samo MOJ, ne dam... ne dam ga ni za pivo, ni za mladu plavušu, ni... (e sad sam presrao ) What a Face
može da ga vidi samo ermano Gugi kroz bocu jelenka (punu) i dvadesetak Poseidona... i još po neko...
stavljam pikčrs kad ga operem, e je stiga iz tih Biograda i niđe nije štucnuo a stariji je od mene, popio je više od mene, i prešao je više od mene (ovo zadnje nije problem) Cool
KLEKA JE TO !!!!

Jeeedva čekam , jedva čekam hohoho ....ho ho ho bounce bounce bounce cheers cheers cheers bounce bounce bounce bounce cheers cheers cheers bounce bounce bounce bounce bounce

Oli mi dat' krug , daj mi krug , jean krug ,daj krug bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  wulfy Fri Apr 15, 2011 11:02 am

WTF ...

Mislim da je to bila ,,družba Pere Kvržice'' ...


Ima li volje? Ima, ok, idemo da rješavamo probleme, a ako nema volja šta ja tu mogu ...
wulfy
wulfy

Posts : 158
Join date : 2009-12-15
Age : 47
Location : Budva

http://www.pontaradio.com

Back to top Go down

sastanak svih uprava moto klubova u gardenu Empty Re: sastanak svih uprava moto klubova u gardenu

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum