Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da nacnem ovaj podforum

5 posters

Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Da nacnem ovaj podforum

Post  ivan grozni Sun Feb 14, 2010 6:40 pm

Dakle, posto bijah mlad i lud prije nekoliko dana pa podjoh na posao onom grdobom Very Happy, desilo mi se sledece - smrznuJo sam se ka'no picka Da nacnem ovaj podforum 328632 !
U toku dana nije bilo strasno, solidna oprema zavrsavala posao, temperatura oko 8-9 stepeni. Problem je nastao kad sam se doma vrcao, a temperatura bila oko 2 stepena. Stavio sam dupli par rukavica na ruke, ali nije pomoglo, pa sam cak pomislio da ce drug dr. Tomanovic imati posla sa amputacijom dragih mi prstica kad stignem u Titov Bar.
Sad moje pitanje je - oce li grijacki rucki zavrsiti posao i koje da uzmem da odgovaraju?

Smrt fasizmu.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  ZoranM Sun Feb 14, 2010 7:22 pm

Oce zgrijat dlanove a spolja ne znam bas..ima li ko od nasih tu napravu..neka prica..

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  wrong rider Sun Feb 14, 2010 7:24 pm

Kod gospodina Janka "Nik Gold" u Loois katalog, nikad nijesam vozio sa tim ručkama ali mi je rečeno da rešavaju problem. Na kraju krajeva ne bi se toliko koristile u hladne predjele da to nije OK.
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  NikGold Sun Feb 14, 2010 7:35 pm

Trebalo bi ..., kada sam imao Bmw (kot njih je to serijska op...) sve sam pričao da mogu zamjenit motor za bilo koji samo da ima grijanje ručki . E sad ima raznih aftermarket grijača nemam iskustva sa trgovinom , pa bi trebalo viđet po drugim forumima kakva su iskustva sa ovim iz Louisa pa ako valjaju da naručujemo a ako ne da se vidi đe ima da valja pa da spašavamo čoeka burazera . poz

NikGold

Posts : 48
Join date : 2010-01-26

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 7:42 pm

Ermano ,cini mi se da sam ih vidio kod Grgica ....pa ako su i malkice skuplje , uvijek ih možeš reklamirati ili vratiti ...ali ne bi trebale biti skuplje od 5o europejaca...

تثمهفشنخثقةشىخ
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  ZoranM Sun Feb 14, 2010 7:57 pm

A mora da griju..Kad je zeni zima pa joj covek da toplu rucku u ruku , zagrije se citava..
I to jednu rucku u jednu ruku..a zamusli kad covek uzme dvije rucke u dvije ruke..
Po Frojdu : ko stavi grijane rucke na motor podsvjesno zeli u ruci nesto drugo..
Ako su u seriskoj opremi onda nista..

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  ivan grozni Sun Feb 14, 2010 8:14 pm

ZoranM wrote:Po Frojdu : ko stavi grijane rucke na motor podsvjesno zeli u ruci nesto drugo..

Druze Zorane, pocasni clanu omladinskog pokreta ZoGoro, potpuno si u pravu - u rukama zelim bemwe marke GS sa grijacima rucki kao standardna oprema! Jesi li na to misliJo?
lol! lol! lol!
Drugovi, fala vi na savjetima. Malo cu da poglednem po netu, i vjerovatno ce drug Janko dobit jos jedan tajni partijski zadatak.

Smrt fasizmu!
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  ZoranM Sun Feb 14, 2010 8:25 pm

Sad ozbiljno..Moras narucit uz rucke jos i jedan dvostrani dzek jer je kod Stroma ispod rezervara
izvedeno napajanje za exsterne potrosace ali je taj izvod nestandaran..

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  ivan grozni Sun Feb 14, 2010 8:29 pm

E da, dobro si mi to spomenuo. Znaci li to da treba da prvo izvedem uticnicu od 12V, pa da onda sprovodim dalje za potrosace (u ovom slucaju - za grijace rucki) ili se za njih vodi posebno.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  ZoranM Sun Feb 14, 2010 8:43 pm

Ne uticnicu tipa upaljac i sl..To je dvostrani kabl gdje je na jednom kraju mali dzek koji je kompatibilan sa
dzekom na instalaciji, a na drugom kraju ja standardni na koji se kaci konektor za upaljac, grij. rucke i sl..
Pitaj Gorana on je nabavio taj kabl zbog napajanja navigacije..

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Da nacnem ovaj podforum Empty Re: Da nacnem ovaj podforum

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum