Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

XOIXOIXOI.......

+4
ZoranM
wrong rider
kume ZMijo
GuGi
8 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

XOIXOIXOI....... Empty XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sat Feb 13, 2010 9:24 pm

....evo , ja ću , mada to nije moj posao....i nadam se da mi rukovodstvo cekakapejotkluba neće zamjeriti....
Stvarno je tužno i ružno da se stalno vrtimo nas 7-8 po forumu....a ima nas mnogo više... clanova...nas nekolicina donosimo par predloga i odluka ....stvarno bzvz,,,,‚jeste da je zima , jeste da je muka , ali duh i učešće ovdje ništa ne košta...a biće još tužnije kada krenemo sa vožnjama i druženjima , i onda će se pasivni sjetiti , pošetkom sezone....jbga , nije to "to"----Nema učešća većine članova , a isti će se prnjacati za neke stvari kad krenu vožnje i organizacija žurki i skupova...

Neka rukovodstvo oprosti i izbriše ovaj post ----
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  kume ZMijo Sat Feb 13, 2010 9:47 pm

Druze brate Nebojsa ja bi se dopisiva sa vama svijema i lijepo se razgovara no mi ovo cukanje ne ide bas najbolje.Nit umijem kakvu sliku postavit nit ovo sa you tuba sto vi cinite pa se osecam malo ka da ne umijem,inace bi ja cuda cinio samo dami je znat.Nemoj se pogrijesno osijecat samo deri po njemu,duhovit si cojek pa te lijepo i procitat , da se malo nasmijemo,i ide te.Drzte nam odstup Ti i Ivan pa daako malo ka grane ono sednemo pa govor pa nazdravlje,a ovo je samo do tad.Kako godj ja odo do Vadjona ,kume Luka nece,da nazdravim jednu i u vasu volju. Aj nazdravlje!
kume ZMijo
kume ZMijo

Posts : 32
Join date : 2009-12-14
Location : Veliki Gnuš

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  wrong rider Sat Feb 13, 2010 9:56 pm

kume ZMijo wrote:Druze brate Nebojsa ja bi se dopisiva sa vama svijema i lijepo se razgovara no mi ovo cukanje ne ide bas najbolje.Nit umijem kakvu sliku postavit nit ovo sa you tuba sto vi cinite pa se osecam malo ka da ne umijem,inace bi ja cuda cinio samo dami je znat.Nemoj se pogrijesno osijecat samo deri po njemu,duhovit si cojek pa te lijepo i procitat , da se malo nasmijemo,i ide te.Drzte nam odstup Ti i Ivan pa daako malo ka grane ono sednemo pa govor pa nazdravlje,a ovo je samo do tad.Kako godj ja odo do Vadjona ,kume Luka nece,da nazdravim jednu i u vasu volju. Aj nazdravlje!

Nijesam ni sumljao da ćeš, moramo imat dežurnoga u klub.

Gugi u pravu si 100% nećemo te brisat.
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 2:44 am

Volim i ja vas.... XOIXOIXOI....... 980232
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  ZoranM Sun Feb 14, 2010 2:50 am

Druze kume Zmijo zivio..Vjezbaj ovo cukanje , nema ti druge..Evo ja vec cukam sa 2 prsta..
ide mi brzo - 2 minuta po recenici.. Very Happy
Ako se potrudis savladaces cukanje ka sto si savlada vjestinu onu - znas ti koju (zavodnicku)..
A slike mi postavlja ova djecina..dok ja naucim..

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  goran69 Sun Feb 14, 2010 11:57 am

Pa ja mislim da u stvari ljudi pisu tamo gdje imaju na sta da odgovore ili da nesto prokomentarisu...Ali vise me interesuje koji predlog imate da ovu situaciju promijenite?

Osim toga i dalje mislim da je ova crna tema teska za oci....
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 12:12 pm

Eneeeeeeeeeeeeeeee........

...a smislit ćemo već nešto...

...dobro je nama i ovako...sloboda... cheers ojha...
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  MrvicA Sun Feb 14, 2010 12:29 pm

Potpuno se slažem sa drugom&buraaazeeeerom goranom69 i dajem predlog:
Ove što održavaju sajt na kurs estetike, a ostale na kurs računara o sopstvenom trošku!!! XOIXOIXOI....... 531228
MrvicA
MrvicA

Posts : 517
Join date : 2009-12-13
Age : 46
Location : Budva

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 12:38 pm

Eto vidiš druže brate Mrvica , kako se učestvuje u radu foruma.... bounce
....Te promjena ovoga , te onoga , te predloži ovo ,te ono....te da izgleda ovako , te naaaako.... XOIXOIXOI....... 34279

I najbolji rezultati se postižu direktnim kontaktom (oči u oči , prst u oko) u kancelarijama tzv. ćelijama , koje smo oformili širom Crne nam Gore....Exs , Garden , Retro....i taaakoo... XOIXOIXOI....... 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  ivan grozni Sun Feb 14, 2010 12:54 pm

Mislim da je ova primjedba mog brata Gugija potpuno na mjestu.



goran69 wrote:Pa ja mislim da u stvari ljudi pisu tamo gdje imaju na sta da odgovore ili da nesto prokomentarisu...Ali vise me interesuje koji predlog imate da ovu situaciju promijenite?

Osim toga i dalje mislim da je ova crna tema teska za oci....
Gorane, sto se ovog tvog posta tice, zelim samo reci da je forum "Poseidon" mjesto okupljanja svih nas i da SVI opštio da se potrudimo da ovo mjesto bude zivo i da se na njemu nesto dogadja.
Sto se teme teske za oci tice, pa samo sto opštio da uradis je da pokrenes raspravu o tome i ako se VECINA slozi, ne vidim razlog zasto se ne bi mjenjala.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  goran69 Sun Feb 14, 2010 1:31 pm

Ivane

slazem se ja ali sta da se dogadja? Meni je interesatno neko da napise sta je ugradio na motor. Sta bi volio da ugradi na motor. Da napise sta mu se svidja na sadasnjem motoru a sta bi promijenio.


Da opise gdje je bio sa kim i da stavi slike. Da napise gdje su dobri majstori da napise gdje su jeftini djelovi. Da pita o modelima motora i mogucnostima tehnickog unapredjenja motora.


Meni licno su to teme na koje bih rado posao pitao i postavljao. Ako je ovaj forum napravljen samo radi druzenja...pa to mozemo i sms-om ili kod Sase u Garden ili kod Gasha i Nika u Pulenu....elementarno.

Zato ja mislim da ima mjesta radu na ovom forumu da su moderatori oni koji vode teme postavljaju propituju i reaguju na off.

Obrati paznju na to koje su najposjecenije teme i na koje se najvise odgovara.....


Osim toga ,a radio sam to mnogo vise nego svi vi, forum je jako tesko "razraditi" i jako je tesko uvuci ljude u konverzaciju. I sve dok budemo vecinu tema imali u kojem se veci dio price odnosi na chat izmedju par ljudi....to je bzv. Tako da bih za chat poceo da koristim chat koji je za to postavljen. A onaj dio u kojem se "prica" a ne "komentarise" bih u znatnoj mjeri smanjio.


Dosta ljudi je pogresno shvatilo da je forum za druzenje i jeste ali ne za to da ti nekome kaze e bravo kako si ga rekao ili u pravu si ili dje pijemo nocas ili gdje nesto drugo.....

Elem nije ovo kritika niti zamjerka nego prosto razmisljam na temu koju si mi postavio... ko ne misli kao ja....pa ne misli kao je jeli?


Last edited by goran69 on Sun Feb 14, 2010 1:38 pm; edited 1 time in total
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  Admin Sun Feb 14, 2010 2:15 pm

U IME NARODA!!!

Koliko sam shvatio pojedinim drugovima&buraaazeeerima izgled foruma jako utiče na inspiraciju i kreativnost, te se zbog toga ne pojavljuju i još manje pišu i odlučih da bar jednom nedeljno promijenim izgled foruma ne bi li svi bili srećni&zadovoljni.
Što se uređivačke politike tiče ne pada mi napamet da nekome brišem postove, niti da sugerišem o čemu će da se piše, jako je ružno bilo koga sputavati u dobrom druženju&zajebanciji, jer nismo ovdje da liječimo svoje frustracije nego da se zabavimo u ovim zimskim danima,a što se ozbiljnosti tiče hvala bogu po internetu ima mali milion foruma gdje su manje više sve priče ispričane pa ko voli nek izvoli...

Smrt fašizmu!!!

Admin
Admin

Posts : 9
Join date : 2009-12-13

https://mcposeydon.forumotion.net

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 2:17 pm

..... ali mi želimo i mi hoćemo da se družimo , pa makar ovako....ovo je KLUBSKI forum , a akobogda ubrzo site , a ne nešto za široke narodne mase , .....i nije ovo mjesto da se raspravljamo ko ide kojom brznom uzbrdo i nizbrdo....naravno i o tome ćemo pisati , ali PRIMARNO je DRUŽENJE i relaksacija u duhu NAŠEG gledanja na moto kulturu....bilo kakva vrsta strogoće , nekog šefovanja i ostalih sličnih zahebancija , nezapaženo prolazi niti nam t.r.e.b.a ....

BTW. svidja mi se new look forum , čestitke admin-u...
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 2:19 pm

Admin wrote:U IME NARODA!!!

Koliko sam shvatio pojedinim drugovima&buraaazeeerima izgled foruma jako utiče na inspiraciju i kreativnost, te se zbog toga ne pojavljuju i još manje pišu i odlučih da bar jednom nedeljno promijenim izgled foruma ne bi li svi bili srećni&zadovoljni.
Što se uređivačke politike tiče ne pada mi napamet da nekome brišem postove, niti da sugerišem o čemu će da se piše, jako je ružno bilo koga sputavati u dobrom druženju&zajebanciji, jer nismo ovdje da liječimo svoje frustracije nego da se zabavimo u ovim zimskim danima,a što se ozbiljnosti tiče hvala bogu po internetu ima mali milion foruma gdje su manje više sve priče ispričane pa ko voli nek izvoli...

Smrt fašizmu!!!

AMIN !!!!!!!!

Imaš 26 piva u Retro XOIXOIXOI....... 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 2:24 pm

ivan grozni wrote:Mislim da je ova primjedba mog brata Gugija potpuno na mjestu.



goran69 wrote:Pa ja mislim da u stvari ljudi pisu tamo gdje imaju na sta da odgovore ili da nesto prokomentarisu...Ali vise me interesuje koji predlog imate da ovu situaciju promijenite?

Osim toga i dalje mislim da je ova crna tema teska za oci....
Gorane, sto se ovog tvog posta tice, zelim samo reci da je forum "Poseidon" mjesto okupljanja svih nas i da SVI opštio da se potrudimo da ovo mjesto bude zivo i da se na njemu nesto dogadja.
Sto se teme teske za oci tice, pa samo sto opštio da uradis je da pokrenes raspravu o tome i ako se VECINA slozi, ne vidim razlog zasto se ne bi mjenjala.

AMIN !!!
Ermano svaka čast...
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  wrong rider Sun Feb 14, 2010 3:00 pm

Forum ko forum radiće sve dok ima ko da piše, a nas fala Bogu ima.
Mada dade Goran jednu dobru ideju: treba otvoriti topik sa moto problemima, ima par nas koji se razumijemo po nešto u mehaniku i poznajemo majstore po bivšoj Jugi pa da pokušamo pomoći jedni drugima jer i novi motori pored naših servisa su ugroženi. lol!
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  goran69 Sun Feb 14, 2010 3:36 pm

GuGi wrote:..... ali mi želimo i mi hoćemo da se družimo , pa makar ovako....ovo je KLUBSKI forum , a akobogda ubrzo site , a ne nešto za široke narodne mase , .....i nije ovo mjesto da se raspravljamo ko ide kojom brznom uzbrdo i nizbrdo....naravno i o tome ćemo pisati , ali PRIMARNO je DRUŽENJE i relaksacija u duhu NAŠEG gledanja na moto kulturu....bilo kakva vrsta strogoće , nekog šefovanja i ostalih sličnih zahebancija , nezapaženo prolazi niti nam t.r.e.b.a ....

BTW. svidja mi se new look forum , čestitke admin-u...

Pa Gugi ako hoces tako onda budimo realno skoro svi clanovi kluba ucestvuju u radu foruma koliko ja to vidim?

Ima znaci njih 5 koji ne bi da pricaju o pivu i koliko piva i koliko litara i koliko necega.. Ako si mislio u prvom postu na njih 5 ja se izvinjavam pogresno sam shvatio..

Znaci povlacim sve sto sam rekao...Drugarska kritika za 5 clanova koji ne pisu i ne ucestvuju...

Izvinjavam se i Ivanu jer i njega pogresno shvatio a naravno i ostalim ucesnicima rasprave...
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 3:40 pm

Da , tako je Gorane , sve si pogrešno shvatio...

....i mene lično i moje učešće na forumu , i moju "priču" , a vidim i priču drugih članova...tj. forum u cijelosti......i tako...

..samo opušteno .... XOIXOIXOI....... 222380
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  MrvicA Sun Feb 14, 2010 3:51 pm

goran69 wrote:
Pa Gugi ako hoces tako onda budimo realno skoro svi clanovi kluba ucestvuju u radu foruma koliko ja to vidim?

Ima znaci njih 5 koji ne bi da pricaju o pivu i koliko piva i koliko litara i koliko necega.. Ako si mislio u prvom postu na njih 5 ja se izvinjavam pogresno sam shvatio..

Znaci povlacim sve sto sam rekao...Drugarska kritika za 5 clanova koji ne pisu i ne ucestvuju...

Izvinjavam se i Ivanu jer i njega pogresno shvatio a naravno i ostalim ucesnicima rasprave...


Niko nikome ne brani da otvori temu koju god hoće, a koliko vidim nisi nešto inspirisan...
Piši brate o čemu te volja, živi i pušti druge da žive...

Aj uzdravlje
XOIXOIXOI....... 95918


BTW zaboravio si da ne pišemo samo o pivu nego i sisama i to puuuunoooooo XOIXOIXOI....... 349526


Last edited by MrvicA on Sun Feb 14, 2010 4:03 pm; edited 2 times in total
MrvicA
MrvicA

Posts : 517
Join date : 2009-12-13
Age : 46
Location : Budva

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 3:55 pm

A ne , izgleda da je izvanredno inspirisan za podjebavanje....ali dobro , prihvatićemo i to...xoixoixoixoi..
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  ivan grozni Sun Feb 14, 2010 4:13 pm

goran69 wrote:Ivane

slazem se ja ali sta da se dogadja? Meni je interesatno neko da napise sta je ugradio na motor. Sta bi volio da ugradi na motor. Da napise sta mu se svidja na sadasnjem motoru a sta bi promijenio.


Da opise gdje je bio sa kim i da stavi slike. Da napise gdje su dobri majstori da napise gdje su jeftini djelovi. Da pita o modelima motora i mogucnostima tehnickog unapredjenja motora.


Meni licno su to teme na koje bih rado posao pitao i postavljao. Ako je ovaj forum napravljen samo radi druzenja...pa to mozemo i sms-om ili kod Sase u Garden ili kod Gasha i Nika u Pulenu....elementarno.

Zato ja mislim da ima mjesta radu na ovom forumu da su moderatori oni koji vode teme postavljaju propituju i reaguju na off.

Obrati paznju na to koje su najposjecenije teme i na koje se najvise odgovara.....


Osim toga ,a radio sam to mnogo vise nego svi vi, forum je jako tesko "razraditi" i jako je tesko uvuci ljude u konverzaciju. I sve dok budemo vecinu tema imali u kojem se veci dio price odnosi na chat izmedju par ljudi....to je bzv. Tako da bih za chat poceo da koristim chat koji je za to postavljen. A onaj dio u kojem se "prica" a ne "komentarise" bih u znatnoj mjeri smanjio.


Dosta ljudi je pogresno shvatilo da je forum za druzenje i jeste ali ne za to da ti nekome kaze e bravo kako si ga rekao ili u pravu si ili dje pijemo nocas ili gdje nesto drugo.....

Elem nije ovo kritika niti zamjerka nego prosto razmisljam na temu koju si mi postavio... ko ne misli kao ja....pa ne misli kao je jeli?

Evo da se nadovezem na pricu. Prvo da pohvalim druga brata Gugija na temu koja se izvanredno pokazala.

Gorane, ti nas pogresno shvatas (prije svih evo stavljam mene). Ovaj forum nije tipican moto-forum, vec forum jednog moto kluba u kojem, naravno, treba da ima i tehnickih tema, i tema o putovanjima, ali i onih da kazem "bajkerskih", tipa: pivo, zene, provod...
Sam kazes da si mnogo duze u vodama foruma od svih nas, pa vjerovatno i sam znas da su na regionalnom strom italijanskom forumu organizovali prosle godine izbor za mis strom 2009, pa ne vidjeh tamo da se neko bunio jer to nije u duhu pravih motorista.
Po meni, ovaj forum je tek u zacetku, i daj Boze, kako vrijeme bude odmicalo, bice prostora i interesovanja za sve na ovom forumu.
Ne valja gusiti duh koji se ovdje spontano stvorio u vidu dobre zajebancije, opustene price i razgovora samo zato sto se ne uklapa u percepciju o normalnom forumu kod jednog covjeka!!!

Toliko od mene za sada.

Smrt fasizmu!
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  ivan grozni Sun Feb 14, 2010 4:22 pm

Gorane, jos jedna stvar.
Uz svo duzno postovanje, osim one izvanredne teme o putovanju onog momka sa ADV foruma, svi tvoji postovi su bili kritike na izgled foruma, kritike na postovanju tema koje, po TVOM sudu, nisu korektni, kritike o kritici Smile itd.
Koliko god da si u pravu, ne moze, vala, biti da ti jedini mislis kako treba, a da 29 nas ostalih radimo pogresno.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  GuGi Sun Feb 14, 2010 4:32 pm

Pa da , praksa sa drugih foruma se ne moouuuže primjeniti ovdje...no , no.... Mad

Kome se svidja neka uživa , kome se ne svidja , treba naći drugi forum , koji će mu se svidjeti.... XOIXOIXOI....... 521135 XOIXOIXOI....... 349526 XOIXOIXOI....... 95918 XOIXOIXOI....... 349526
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  ivan grozni Sun Feb 14, 2010 5:31 pm

GuGi wrote:Pa da , praksa sa drugih foruma se ne moouuuže primjeniti ovdje...no , no.... Mad

Kome se svidja neka uživa , kome se ne svidja , treba naći drugi forum , koji će mu se svidjeti.... XOIXOIXOI....... 521135 XOIXOIXOI....... 349526 XOIXOIXOI....... 95918 XOIXOIXOI....... 349526
AMIN cheers !
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  goran69 Sun Feb 14, 2010 6:06 pm

Samo cu vam reci da moja namjera nije bila da podjebavam. I kao sto sam rekao povalcim sve sto sam rekao. Nikakva trauma. Pogresno sam shvatio sto ovaj forum treba da bude. Pogrijesio sam i eto. Necu vise.

No u svakom slucaju sam najpogresnije shvatio ovaj topic u kojem je pocela prica o tome kako se ne ucestvuje u radu foruma. Prosto sam pomislio da to ima veze sa onim sto sam (sad vec shvatam) pogresno shvatio.

Ivane, imao bih ja mnogo tema ali se skoro svaka zavrsi na isti nacin.....shvatas?

Zato ali iskreno vam kazem da sam pogresno shvatio i da se po ovim temama i na ovaj nacin necu vise javljati.

A sto se tice toga zivi i pusti druge da zive...pa sigurno sam i po tome poznat...
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

XOIXOIXOI....... Empty Re: XOIXOIXOI.......

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum