Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

+6
bokibd
ZoranM
tdm93
wrong rider
GuGi
ivan grozni
10 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ivan grozni Fri Mar 19, 2010 12:28 pm

Evo sam zvao Mica. Kod njega je sledeca situacija: oni ne rade jos uvijek, i rekao mi je da je voda prevelika i da ce da razmisli o raftingu, i da ga ponovo okrenem u ponedeljak da vidi da li ce voda iole pasti. Sto se spavanja tice, rekao mi je da je to gratis, i da ce nam samo naplatiti spustanje 25 eura. U zavisnosti koliko nas se odluci na sami rafting krenuce sa nama nekoliko skipera na splavovima.
Sto se restorana tice, imamo njegov prostor sa rostiljem i to je sve, dakle mi kupujemo meso i sva pica i donosimo gore, jer njegov restoran ne radi.
Zaboravio sam reci da je Mico bajker, i da vozi BMW-jca 650 dakar, cini mi se. U pocetku je odbijao da nas spusta na raftingu, ali kad sam mu rekao da smo braca bajkeri, i da ce ako ne podjemo sad u martu, doci uskrs i da cemo opet propustiti vrhunac vode kao prosle godine, rece da ce da razmisli i da ga u ponedeljak zovem ponovo.

Toliko, vi mi recite sto dalje.

@bu2rider
oli ti okrenut ovoga i pitat za uslove, ili da ja to ucinim?

Pozdrav.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ivan grozni Fri Mar 19, 2010 12:52 pm

PREDLOG: Zbog svega gore napisanog, hocete li da ovaj susret na Tari odlozimo za tu 2. nedjelju u aprilu? Dakle, 10. i 11. april. Mene nije stra' za bokija, bu2 ridera, mene i ostale djecurlije Smile, no zbog ovih starijih (old guns-a) Laughing Laughing Laughing !

Vi mi recite sto i kako dalje.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  GuGi Fri Mar 19, 2010 8:45 pm

ivan grozni wrote:PREDLOG: Zbog svega gore napisanog, hocete li da ovaj susret na Tari odlozimo za tu 2. nedjelju u aprilu? Dakle, 10. i 11. april. Mene nije stra' za bokija, bu2 ridera, mene i ostale djecurlije Smile, no zbog ovih starijih (old guns-a) Laughing Laughing Laughing !

Vi mi recite sto i kako dalje.

Ako se vec glasa , glasam za predlog br. 2....bolje neka malo grane i smlaci ....a i Tikica ce biti sa nama....a i bice izvjesnija situacija sa bajkerom Mićom....ma kupicemo tamo mesa ,ponijeti rostilj i kotlici ojhaaaaa cheers cheers cheers cheers cheers cheers
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  wrong rider Fri Mar 19, 2010 9:54 pm

Ako se vec glasa , glasam za predlog br. 2....bolje neka malo grane i smlaci ....a i Tikica ce biti sa nama....a i bice izvjesnija situacija sa bajkerom Mićom....ma kupicemo tamo mesa ,ponijeti rostilj i kotlici ojhaaaaa cheers cheers cheers cheers cheers cheers[/quote]

OOOjha cheers
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  bokibd Fri Mar 19, 2010 10:30 pm

Ja cu vam pozeljeti lijep provod, posto ja 10-11 aprila ne mogu ici. Crying or Very sad
bokibd
bokibd

Posts : 277
Join date : 2010-01-10
Age : 42
Location : Bečići Hills

http://www.me.poolcover-ipc.com

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ivan grozni Fri Mar 19, 2010 10:55 pm

bokibd wrote:Ja cu vam pozeljeti lijep provod, posto ja 10-11 aprila ne mogu ici. Crying or Very sad
ufffffffff ovako ne valja

ok, ocemo li mi mladji da idemo kao sto je dogovoreno? Evo, u cemu je problem - dakle, covjek mi je objasnio da je voda velika i da su jaki brzaci, a posto sam ja "organizator" ovog druzenja, ne zelim ni da pomislim da se nekome, ne daj Boze, moze sto lose desit.
Ako odlozimo za nedelju posle, tu je uskrs, nedjelju posle te, boki ne moze, jos nedjelju posle i mozemo se pozdravit, jer to vise nece bit to....
Evo, zvacu covjeka u ponedeljak, kao sto je dogovoreno, da vidimo sto ce rec, pa ako bude potvrdno, evo ja bih isao, i stvarno nikoga ne silim, pa ako se i napravi dovoljan broj - idemo.


Toliko i prastajte na ovolikoj pisaniji, stvarno nisam pametan sto cinjet.

Pozdrav.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  bokibd Sat Mar 20, 2010 12:00 am

Ja ima rjesenje, fino vi idite 10 aprila i ludo se provedite. Ja sam bio na rafting nekoliko puta, tako da nije problem za mene. Koji god datum da se odredi uvjek neko nece moc ici. Ovaj put sam to ja, sledeci put ce biti neko drugi. Nemojte zbog mene prebacivat datume jer na karaju necete ni poc. cheers
bokibd
bokibd

Posts : 277
Join date : 2010-01-10
Age : 42
Location : Bečići Hills

http://www.me.poolcover-ipc.com

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  wrong rider Sat Mar 20, 2010 12:32 am

Boki nije problem, nama je u suštini sve jedno mi kafane prebiramo a vi imate pravi događaj zato se nemojte po nama ravnati.
Grozni radi svoj posao tongue lol!
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ivan grozni Sat Mar 20, 2010 12:39 am

wrong rider wrote:Boki nije problem, nama je u suštini sve jedno mi kafane prebiramo a vi imate pravi događaj zato se nemojte po nama ravnati.
Grozni radi svoj posao tongue lol!
Razumem, druze sekretare bounce !
I jedna molba - evo ovako javno molim ostale clanove da se ukljuce u ovu raspravu da zajedno nadjemo najbolje rjesenje i da se taj dan, ako se odlucimo, ekstra provedemo.
Hvala svima.

Pozdrav,
Ivan
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ZoranM Sat Mar 20, 2010 1:22 am

Pa eto Boki je korektan, pride je vec bio..Neka ostane ono 11-12 u aprilu..
Tacno je da uvijek neko nece moci da ide..
Ja ocu niz tu vodu da se spustam..A ide li se onim Silindzerom ili na splavu od balvana ?

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  Galiot Sat Mar 20, 2010 9:47 pm

Iskren da budem,ja ne znam da li meni odgovara taj datum jer se ja prilagođavam poslu a ne on meni.
Tačnije ne mogu sad toliko dalekosežno da kažem,ok,nemam ništa za taj datum ali ako je to taj datum,ja ću si napraviti da idem tj,da taj vikend provedem sa svojom braćom po šumama i gorama!! cheers
Galiot
Galiot

Posts : 60
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Zapadna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ivan grozni Mon Apr 05, 2010 11:55 am

Evo se priblizava zeljno cekani datum za odlazak na rafting (11. i 12. april). Zvacu covjeka da vidim kakva je situacija sa vodostajem, a za svaki slucaj, zlu ne trebalo, valjalo bi spremiti i plan B, ako cika opet kaze kako je jos rano za spustanje niz Taru.


Pozdrav svima.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ivan grozni Mon Apr 05, 2010 2:39 pm

Sad se cuh sa covjekom. Ovo su njegovi uslovi:
- 25 eura po osobi rafting +gratis spavanje za one koji se spustaju,
- 10 eura spavanje za one koji se ne spustaju.
Meso bi trebali mi da nosimo, rostilj imamo u kafani kod njega, a pice mozemo mi da kupimo, pa da nosimo gore, a mozemo i njega da organizujemo da to pice donese.
Neka stariji u klubu vide da li ovo odgovara ili ne i da li smo za ovu varijantu sledeci vikend.
Toliko za sada. Javljajte sto se odluci.

Pozdrav.
p.s. ime covjeka koga sam zvao je Mico, a broj tel. 069/086-106

edit: e da, ono najvaznije - cika je dao zeleno svijetlo za spustanje, Tara je taman kakva treba da bude!
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  GuGi Mon Apr 05, 2010 8:18 pm

Meni se sve to svidja , spustao se niz Taru ili ne, isao bih ....cijene su ok....a za pivo i meso ćemo se sami pobrinuti...bounce bounce ---.davajte spisak da činimo....i kada bi se krenulo ,spustalo , vracalo nazad ? bounce bounce Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 95918 Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  Gastrorider Mon Apr 05, 2010 9:02 pm

Ivo, provjeri prognozu, prema w2u kiša za vikend Crying or Very sad ako je tako idemo plan B.
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  GuGi Mon Apr 05, 2010 9:11 pm

Ovaj veli da nei padati , mada zna da sljaže jedanput

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mene najbolje zanima kada bi se išlo u subotu , jerbo mi je svaka radna ,pa da pokusam da se nekako uklopim da idem sa vama........ako ne dolazim u toku popodneva.... bounce cheers Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 34279
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ivan grozni Mon Apr 05, 2010 9:25 pm

@Gugi
kazi kad tebi odgovara, pa da vidimo da se uklopimo da satnica svakom bude ok

@fat boy
izgleda da oce kisa i po ovome [You must be registered and logged in to see this link.]
Nista, ostaje da se raspitam i kod ovih mojih "strucnjaka" za vrijeme, a mi da spremamo plan B za svaki slucaj.


Last edited by ivan grozni on Mon Apr 05, 2010 9:30 pm; edited 1 time in total
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  GuGi Mon Apr 05, 2010 9:30 pm

Aloooooooooooooooo bre kurajberi , koji vam je to plan B.....hocu i ja da znam , bounce Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 129798 , hocu i ja da znam , bounce Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 129798 , hocu i ja da znam , bounce Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 129798 , hocu i ja da znam , bounce Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 129798 ,hocu i ja da znam , bounce Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 129798
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  GuGi Mon Apr 05, 2010 9:32 pm

ivan grozni wrote:@Gugi
kazi kad tebi odgovara, pa da vidimo da se uklopimo.

@fat boy
izgleda da oce kisa i po ovome [You must be registered and logged in to see this link.]
Nista, ostaje da se raspitam i kod ovih mojih "strucnjaka" za vrijeme, a mi da spremamo plan B za svaki slucaj.

Ja sigurno necu moci krenuti prije 13-14 sati , pa cu doci za vama......mozda ima jos neki slucaj slican ovom , pa će prahajamo docnije Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 50748 Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 50748
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ivan grozni Wed Apr 07, 2010 9:59 pm

Gospodo,
Do daljnjeg se stopira ideja o raftingu zbog objektivnih razloga.

Pozdrav.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  ZoranM Thu Apr 08, 2010 1:27 am

Pa zar nisi dogovorio s covekom odozgo..Pa zar nisi dogovorio s nama..Sto je ovooo...
Je li razlog sto je Tara sad brza...E potopili je dabogda pa da bude spora ka Rijeka Crnojevica...
Pa dobro.. ic cu u ljeto kad pane voda pa taman da povedem majku , tastu i jos ako nadjem
kakvoga penzionera...he he..
E steta jebi ga...a mogli smo fino provest dan dva..smrc..smrc Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 635816 Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 635816

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  GuGi Thu Apr 08, 2010 7:55 am

ZoranM wrote:Pa zar nisi dogovorio s covekom odozgo..Pa zar nisi dogovorio s nama..Sto je ovooo...
Je li razlog sto je Tara sad brza...E potopili je dabogda pa da bude spora ka Rijeka Crnojevica...
Pa dobro.. ic cu u ljeto kad pane voda pa taman da povedem majku , tastu i jos ako nadjem
kakvoga penzionera...he he..
E steta jebi ga...a mogli smo fino provest dan dva..smrc..smrc Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 635816 Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 635816

Vodi i mene Zoko ..... i mene Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 635816 ..... i mene Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 635816 ..... i mene Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 635816 ..... i mene Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 635816
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2 - Page 3 Empty Re: Drugovi proleteri, interesantna ideja vol.2

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum