Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

+12
Madza
wulfy
goran69
Gračo
bokibd
ivan grozni
bu2rider
PANTO
tdm93
Gastrorider
wrong rider
GuGi
16 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  NikGold Sat Aug 27, 2011 11:18 am

Srećno Gugi, baš mi se dojma tvoj motoriček

NikGold

Posts : 48
Join date : 2010-01-26

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  tdm93 Sat Aug 27, 2011 2:13 pm

pokazat cu ti je
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  ivan grozni Sat Aug 27, 2011 6:26 pm

Madza wrote:Bravo Gugi...jos Honda,jos stara garda sto se ne kvari...vrh!
Izvinite sto remetim ovaj radosni trenutak, ali se pitanje samo namece: Da li to znaci da se nova garda motora marke munda neprestano kvari Cool ?
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  ZoranM Tue Aug 30, 2011 11:03 am

E Gugi vala je bas fin motor..Kao iz paka...Svidja mi se ...
Pa da ga zdravo vozis i cesovu vrsnicu njegovu ozulis... sunny

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Tue Aug 30, 2011 11:05 am

ZoranM wrote:E Gugi vala je bas fin motor..Kao iz paka...Svidja mi se ...
Pa da ga zdravo vozis i cesovu vrsnicu njegovu ozulis... sunny

E ovo je prava čestitka ....i podrška.... cheers cheers cheers

A ne zdravo ovo , zdravo ono... lol! lol!
Šalim se Very Happy Very Happy

Hvala svima braćo draga Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 34279

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Gastrorider Tue Aug 30, 2011 3:12 pm

ne sali se ermano... ovo je ozbiljno... mislim za ovo zuljenje Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 109722 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  AndrijaZ Wed Aug 31, 2011 11:44 am

Gugili, bas sam pitao prije neki dan dje si i sto te nema...
Lijep je motor ali mi izgleda nekrsten pa vidji nesto oko toga Smile
AndrijaZ
AndrijaZ

Posts : 19
Join date : 2009-12-20

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Wed Aug 31, 2011 12:09 pm

AndrijaZ wrote:Gugili, bas sam pitao prije neki dan dje si i sto te nema...
Lijep je motor ali mi izgleda nekrsten pa vidji nesto oko toga Smile

Hvala Andro moj dobri Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918

A e'o ga ne tulim ovuda od pi**e do guzice , da ga razradim malo i de ako se nadje nešto za "žuljenje" Smile ...ali okle more , kada ja i motor imamo zajedno 110 godina Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 171799 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 171799 lol! lol!


Ja se sve uzdam u ovoga moga ermana odozgo Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 129798 ...ipak je on u Budvu ,na izvoru tijeh "stvari" , te da će ni nać' po jednu balavicu od četr'est ljeta.... A još bi najbolje bilo naaaaku pripadnicu RAE populacije , da razbijem maler Wink ....no je i za njima potražnja velika , te ih je sve manje po ulica... Nema ih čak ni u moj rodni Stari Bar - Rožaje... afro
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  DrMracni Thu Sep 08, 2011 9:57 pm

neka je sa srecom!!! pa da naguras grdilo kilometara kako i dolikuje!
DrMracni
DrMracni

Posts : 102
Join date : 2010-08-08
Age : 44

http://www.niksicadventure.me

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  ZoranM Fri Sep 09, 2011 5:26 am

GuGi wrote:
AndrijaZ wrote:Gugili, bas sam pitao prije neki dan dje si i sto te nema...
Lijep je motor ali mi izgleda nekrsten pa vidji nesto oko toga Smile

Hvala Andro moj dobri Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 95918

A e'o ga ne tulim ovuda od pi**e do guzice , da ga razradim malo i de ako se nadje nešto za "žuljenje" Smile ...ali okle more , kada ja i motor imamo zajedno 110 godina Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 171799 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 171799 lol! lol!


Ja se sve uzdam u ovoga moga ermana odozgo Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 129798 ...ipak je on u Budvu ,na izvoru tijeh "stvari" , te da će ni nać' po jednu balavicu od četr'est ljeta.... A još bi najbolje bilo naaaaku pripadnicu RAE populacije , da razbijem maler Wink ....no je i za njima potražnja velika , te ih je sve manje po ulica... Nema ih čak ni u moj rodni Stari Bar - Rožaje... afro

Pusti to , moj Gugi...A kakve populacije i bakraci...Svaka mi se dlaka naglavu digne kad cujem rijec populacije...Da ih mozemo kako izagnat , no ne mozemo...
Pa da ozulimo kakvu nasu , normalnu , ka sto zule svi sto dodju u CG... geek

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) - Page 2 Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum