Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xoxoxo akcija

+6
wrong rider
tdm93
GuGi
bu2rider
ivan grozni
bokibd
10 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

xoxoxo akcija Empty xoxoxo akcija

Post  bokibd Wed Nov 24, 2010 12:47 am

Evo da pitam i da predlozim sledece. NLB forum se organizuje da 18. ili 25. decembra posjeti djeciji dom u Bjeloj. Zamisljeno je da svi presvuceni u kostimima djed mraza na motorima sa poklonima odemo do Bjele podjelimo malisanima poklone. Skupljanje priloga i prijava je u toku. E sad mene zanima hocemo li kao Poseidoni organizovano se prijaviti i ici na tu akciju ili da se ko hoce individualno prijavi na NLB forum?
bokibd
bokibd

Posts : 277
Join date : 2010-01-10
Age : 42
Location : Bečići Hills

http://www.me.poolcover-ipc.com

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  ivan grozni Wed Nov 24, 2010 5:52 pm

Boki,
Svaka cast za post cheers ! Akcija je za veliki respect i treba je podrzati, da li kao klub il pojedinacno, svejedno - kako se dogovorimo.
Posto zbog svojih obaveza nisam u zadnje vrijeme cest na forumu (sorrri Smile ) javljajte mi sto i kako odlucite.


Pozdrav svima,
Ivan
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  bu2rider Wed Nov 24, 2010 5:54 pm

ja bih predlozio da kao klub nastupimo i da prikupimo odredjdenu svotu novca i ucestvujemo u akciju...smao koga cemo maskirat...to je po meni veliko pitanje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
bu2rider
bu2rider

Posts : 272
Join date : 2009-12-14
Age : 42

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  ivan grozni Wed Nov 24, 2010 5:56 pm

bu2rider wrote:smao koga cemo maskirat...to je po meni veliko pitanje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ima nas dosta sa droopom, svejedno je Smile!
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Wed Nov 24, 2010 10:04 pm

Akcija NLB je ok , ali ponovicu sto sam i ranije zborio. Djeca u Bijeloj su u znatno boljoj situaciji od neke djece na sjeveru ili djece u Domu na Zabjelu ili u Domu u Bijelom Polju.
Pomoc i donacije djeci u Bijeloj su ,po meni , marketinškog karaktera i nema te NVO ili neke Fondacije koji im ne doniraju sve i svašta , pošto je taj dom "isturen". Posebno u vrijeme ovih praznika.
Prije desetak godina ,lično sam radio na logistici veće medjunarodne donacije , koja je za krajnji cilj imala potpuno nesto drugo... Više puta sam se sreo sa tom djecom i sa upravom doma , kao i sa republičkim funkcionerima koji su se "upleli" u to.
Ta djeca su pedagoški ,obrazovno , materijalno i socijalno situirana ,imaju sve "osim" iskrene roditeljske ljubavi koju im niko ne može pružiti tj. zamijeniti , ma koliko se neko trudio.
Naravno susret sa tom djecom je nešto neponovljivo, i naravno da ta djeca zaslužuju sva blaga ovoga svijeta.
Da rezimiram , mislim da u CG ima djece kojoj je pomoć potrebnija , i da opet ponovim , pomoć je potrebnija pojedinačnim primjerima (kao što je bila porodica Jovanović).
Po meni , imam pravo da predložim , jel' da Wink , bolje je da Poseidoni za Novu godinu ili Božić "odrade" dom na Zabjelu ili tako nešto(e toj djeci će značiti i poklon , i da vide motor , i da sjednu na njega , i druženje) ,pa na proljeće akcija dobrovoljnog davanja krvi ,(ILI OBRNUTO), pa u maju žuraja , pa Wink ... Ili ovo za dom u Bijeloj da se odloži za neki drugi termin. Biće bolje zapaženo , a i duže će nas se sjećati.
I na kraju...Ako većina Poseidona bude ZA Bijelu , naravno i ja sam.....pa ostalo možemo kasnije "odraditi"... xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918

GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Wed Nov 24, 2010 11:14 pm

ivan grozni wrote:
bu2rider wrote:smao koga cemo maskirat...to je po meni veliko pitanje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ima nas dosta sa droopom, svejedno je Smile!

Ček' malo ermano....sjeti se samo mene , ermana Feta i Zoka Razz Razz Razz

Mi smo čak i prećerano slične trbonje djedu mrazu Razz Razz .... santa rendeer santa
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  tdm93 Wed Nov 24, 2010 11:24 pm

ja podržavam akciju slažem se sa bivšem kolegom po motoru
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  wrong rider Wed Nov 24, 2010 11:57 pm

Gugi potpuno si u pravu moja firma stalno salje pomoc i bio sam vise puta tamo, tacno je tako.
Isto mislim da bi trebalo pomoci samo jednoj porodici kojoj bi to bio znacajan poklon, a ujedno bi se ukljucila moja firma sa robnom pomoci kao i prosli put. Mislim da je to pravo humano djelo koje bi bilo pravi potez a ne marketing.
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  ivan grozni Thu Nov 25, 2010 12:01 am

GuGi wrote:Akcija NLB je ok , ali ponovicu sto sam i ranije zborio. Djeca u Bijeloj su u znatno boljoj situaciji od neke djece na sjeveru ili djece u Domu na Zabjelu ili u Domu u Bijelom Polju.
Pomoc i donacije djeci u Bijeloj su ,po meni , marketinškog karaktera i nema te NVO ili neke Fondacije koji im ne doniraju sve i svašta , pošto je taj dom "isturen". Posebno u vrijeme ovih praznika.
Prije desetak godina ,lično sam radio na logistici veće medjunarodne donacije , koja je za krajnji cilj imala potpuno nesto drugo... Više puta sam se sreo sa tom djecom i sa upravom doma , kao i sa republičkim funkcionerima koji su se "upleli" u to.
Ta djeca su pedagoški ,obrazovno , materijalno i socijalno situirana ,imaju sve "osim" iskrene roditeljske ljubavi koju im niko ne može pružiti tj. zamijeniti , ma koliko se neko trudio.
Naravno susret sa tom djecom je nešto neponovljivo, i naravno da ta djeca zaslužuju sva blaga ovoga svijeta.
Da rezimiram , mislim da u CG ima djece kojoj je pomoć potrebnija , i da opet ponovim , pomoć je potrebnija pojedinačnim primjerima (kao što je bila porodica Jovanović).
Po meni , imam pravo da predložim , jel' da Wink , bolje je da Poseidoni za Novu godinu ili Božić "odrade" dom na Zabjelu ili tako nešto(e toj djeci će značiti i poklon , i da vide motor , i da sjednu na njega , i druženje) ,pa na proljeće akcija dobrovoljnog davanja krvi ,(ILI OBRNUTO), pa u maju žuraja , pa Wink ... Ili ovo za dom u Bijeloj da se odloži za neki drugi termin. Biće bolje zapaženo , a i duže će nas se sjećati.
I na kraju...Ako većina Poseidona bude ZA Bijelu , naravno i ja sam.....pa ostalo možemo kasnije "odraditi"... xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918


Ja ovome nemam sto da dodam.
Ali, ovaj put nismo mi ti koji organizujemo tu akciju, vec NLB, mada kao sto neko rece, sad boje kluba nisu ni bitne, dokle god se neka plemenita stvar cini.
Po meni, treba im pomoci u finansijskom i logistickom smislu, a sa pricom "da smo nekom drugom kome je potrebnije" bi samo stvari nepotrebno zakomplikovali.

Eto, toliko od mene.

Pozdrav svima, posebno mom ermanu Gugiju, uz zelju da barem aber cujem od njega ponekad Smile!
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Thu Nov 25, 2010 12:16 am

Ok braćoPoseidoni ....ovo mi se svidja , ovo je lijepo ,kulturna razmjena mišljenja .... idemo ...., dajte ostali svoje mišljenje , da razmijenimo ideje , iskustva , stavove...ukrstimo mačeve.....napravimo rašomonijadu ... popijmo po jednu čašu vina xoxoxo akcija 95918 ... izjedimo po koljenicu... xoxoxo akcija 34279

.....bata Mrle , može li jedan smajli sa čašom vina , crmničkog , za ove zimske dane Wink Twisted Evil
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  bokibd Thu Nov 25, 2010 1:59 am

Gugi i ostali slazem se sa vama oko toga kome je pomoc vise potrebna. Ali ovdje nismo mi organizatori ove akcije tako da je na nama samo da odlucimo dali da se prikljucimo ili ne. A kada Poseidoni budu pravili akciju onda treba raspravljati gdje da idu pare. Ja licno cu podrzati akciju NLB-a a na svakom je da odluci sta mu valja ciniti. Naravno kada Poseidoni odluce da prave akciju i to cu podrztati i ispuniti sve zadane zadatke od strane naseg cijenjenog ruvokodstva. Very Happy
bokibd
bokibd

Posts : 277
Join date : 2010-01-10
Age : 42
Location : Bečići Hills

http://www.me.poolcover-ipc.com

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  bu2rider Thu Nov 25, 2010 4:31 pm

ja podrzavam i akciju NLB-a a i takodje cu podrzati i pomoci pri bilo kojoj akciji od strane naseg kluba...tako da podrzavam sve... Smile
bu2rider
bu2rider

Posts : 272
Join date : 2009-12-14
Age : 42

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Thu Nov 25, 2010 4:40 pm

Bokibd , ja nisam nikada , niti ću , ikome govoriti što će činjeti sa parama , no polemišemo u okviru kluba što bi trebalo uraditi. Zato i jesmo u klubu , zar ne ?!
Preči je plan i interes kluba od mojih ličnih (ako je u pitanju učešće u moto akcijama).

Lično mislim da ima boljih ideja , a na vrijeme smo da , zajedno sa Piratima i NLB promijenimo strategiju.
A što se mene lično tiče , u akciji NLB , ako neće Poseidoni organizovano učestvovati , neću ni ja kao pojedinac.
Zato i trebamo iznijeti svoja mišljenja.
Slažem se svako ima pravo na svoje mišljenje , kao pojedinac i van kluba....i ti , i svi ostali , radi mene , bujrum .....
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  Gastrorider Thu Nov 25, 2010 9:40 pm

Gugi je u pravu!!! i Boki je u pravu!!! i Vlado je u pravu!!! xoxoxoxo svako je u pravu sa svog aspekta... po mom skromnom, jedinstvenom i neprevaziđenom mišljenju, a kao što ste svi već rekli, samo na različite načine, klub dogovara i organizuje ovakve akcije i pomoći, a to opet ne znači da svako od nas može individualno da se pridruži nekoj drugoj akciji za koju smatra da je humana i da vrijedi. Nesumnjivo da su sva djeca DJECA i da im je potrebna pažnja svih ljudi dobre volje. Ja ću učestvovati u akciji prilogom, a zbog požućele krštenice prepuštam onu ragu od stroma članu zvanom "game over" da ode i isprepada onu jadnu Bijelu đecu. affraid






ps. dosta im je strom za traume iz djetinjstva, đe još i ja... What a Face
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  Jocko Africa Thu Nov 25, 2010 10:09 pm

Meni se svidja ideja koju su zamislili NLB ovci......i zasigurno nije pogresna donacija niti moze biti.ma koliko da su ta djeca i sto god su dobila......,ali isto tako mi se i jos vise svidja Gugijev predlog koji me podsjetio na onu akciju kada su bajkeri bar malcice usrecili one roditelje sa gomilom djece sto ni kucu nisu imali u neko selo.nisam siguran dje se nalazi jer nazalost nisam bio tamo..Ta prica mi je originalnija i humanija jer nesretne djece u Bijeloj ce se sjetiti ko god bude htio ili da se izreklamira ili da se pravi dobar kao sto dostinu licno i poznajem a onakav gest kao prosli put je za svakoga jasan da smo se potrudili i razmislili kako i kome pomoci pa makar i malim stvasrima koliko smo u mogucnosti da uradimo...Nadam se da ste shvatili sto sam htio reci...... afro
Jocko Africa
Jocko Africa

Posts : 369
Join date : 2009-12-15
Age : 45
Location : Cetinje

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Thu Nov 25, 2010 10:33 pm

fat boy wrote:Gugi je u pravu!!! i Boki je u pravu!!! i Vlado je u pravu!!! xoxoxoxo svako je u pravu sa svog aspekta... po mom skromnom, jedinstvenom i neprevaziđenom mišljenju, a kao što ste svi već rekli, samo na različite načine, klub dogovara i organizuje ovakve akcije i pomoći, a to opet ne znači da svako od nas može individualno da se pridruži nekoj drugoj akciji za koju smatra da je humana i da vrijedi. Nesumnjivo da su sva djeca DJECA i da im je potrebna pažnja svih ljudi dobre volje. Ja ću učestvovati u akciji prilogom, a zbog požućele krštenice prepuštam onu ragu od stroma članu zvanom "game over" da ode i isprepada onu jadnu Bijelu đecu. affraid




ps. dosta im je strom za traume iz djetinjstva, đe još i ja... What a Face


Aaaaaaaaaaaaa ermano , depeesovcu stari xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  tdm93 Thu Nov 25, 2010 11:16 pm

ja mislim da nije bitno ko što organizuje ali mislim da ima drugih kome je potrebnija pomoć.Mislim djeca u Bijeloj primaju dosta pomoći (ne kažem da im ne treba) ali ima onih za koje se nezna a pomoć im je potreban.Dosta je familija koja su na rubu egzistencije .
Treba malo i o njima porazmisliti.
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  Gastrorider Thu Nov 25, 2010 11:21 pm

I Saša je u pravu!!! a ko je u pravu... Shocked xoxoxoxo
Ermanooooo i abs i srs i .... xoxoxoxo xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Fri Nov 26, 2010 9:54 pm

Vala jes'.... neka more ermano jedanput..... pazi more , "pecke" su na putu... Wink Twisted Evil ...vidji što se čini.....


ŠalAmo se

xoxoxo akcija 34279 xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918 xoxoxo akcija 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Fri Nov 26, 2010 10:16 pm

Ja moram pitati , jedanput , paaaaa sada i hipotetički , ...predsjednika , sekretara , moderatora , administratora , blagajnika , higijeničarku , redara , izbacivača , dežurnog krivca , komšiju , člana...kluba...našega.... , je li ga , iko , ikada , službeno , organizator , pitao hoćemo li se pridružiti nekoj akciji , ma koliko bila humana ?
Postoji li "zvaničan" poziv našemu klubu da se pridružimo akciji ?
Nešto nisam primjetio !

bokibd je u najboljoj namjeri postavio pitanje , iako se trebao prvo posavjetovati sa nekim, iz predsjedništva kluba oko toga , prije nego što će postovati takvo važno pitanje na forum Poseidon...
Ako me dobro sjećanje služi , mi smo članovi kluba , koji je neko(a ne "neko" , no grupa baš dobrih ljudi) osnovao , ima pripadnost istom , i taj klub ima svoja pravila , i taj klub , odnosno predsjedništvo , donosi odluke.... i članovi tog kluba prihvataju ili ne.....svudje na svijet' i u Beograd , se moto klubovi "pitaju"......
Iiiii ako griješim , molim vas ispravite me... Ili , ako su se pravila promijenila , obavijestite nas...
Stav kluba mora zvanično da se iznese , a ne da nagadjamo , što i kako...
Naravno da treba u;estvovati , ali ako idemo kao klub , ... idemo....nemojmo biti neorganizovani , ili nedaj bože , rulja....

Lično , moje mišljenje.... Ko je protivu njega , boli me uvo
king

GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  bokibd Fri Nov 26, 2010 11:51 pm

Pa ovako, ja sam pitao Luku ocemo li se pridruziti akciji koju organizuje NLB. Posto nije znao o cemu se radi Graco i ja smo ga uputili u ono sta NLB planira. Poslje toga je Luka reko nesto ovako: Stavi na forum pa cemo vidjet. Nesto u tom smislu nije doslovan citat. Sve ovo se desavalo u Exselens uz bezalkocholna pica tako da ce se i Luka i Graco ovo sjecati Very Happy Very Happy drunken drunken
bokibd
bokibd

Posts : 277
Join date : 2010-01-10
Age : 42
Location : Bečići Hills

http://www.me.poolcover-ipc.com

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Sat Nov 27, 2010 3:55 am

bokibd wrote:Pa ovako, ja sam pitao Luku ocemo li se pridruziti akciji koju organizuje NLB. Posto nije znao o cemu se radi Graco i ja smo ga uputili u ono sta NLB planira. Poslje toga je Luka reko nesto ovako: Stavi na forum pa cemo vidjet. Nesto u tom smislu nije doslovan citat. Sve ovo se desavalo u Exselens uz bezalkocholna pica tako da ce se i Luka i Graco ovo sjecati Very Happy Very Happy drunken drunken

boki druže , kao prvo , neznam što ti znači "bezalkocholna pica" Smile , jer to ne postoji Wink, a i da postoji , ......... ehhhhhhhhh dje bi nam bio kraj..... a i početak.....a bez početka nema ni kraja...Wink

drugo , dobro si me sjetio , i dao šlagvort za sljedeće:
"Da li je poziv upućen i MK "Oridjinali" kao i MK "Poseidon" , od strane organizatora akcije , za koju sam siguran , da će je podržati ?"
....kao i mi .... ada oćemo , nismo diavoli , ali mora postojati kultura i pravila komunikacije , ako ne medju članovima , ono medju medj' klubovima----ako ćemo dalje saradjivati.... Laughing


Last edited by GuGi on Sat Nov 27, 2010 12:33 pm; edited 1 time in total
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  MrvicA Sat Nov 27, 2010 4:03 am

Eo da se i ja uključim
Nek je sa srećom, a o čemu se radi?

Reči GuGi more: NISU NE ZVALI!!!! A trebali su, pa da svi klubovi učestvuju, a ovako će samo biti u organizaciji NLB-a.
Tako da hajt more smišljajte sad nešto dugo!!!

xoxoxo akcija 95918

Hajt more jedanput uzdravlje!!!
MrvicA
MrvicA

Posts : 517
Join date : 2009-12-13
Age : 46
Location : Budva

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  GuGi Sat Nov 27, 2010 4:28 am

MrvicA wrote:Eo da se i ja uključim
Nek je sa srećom, a o čemu se radi?

Reči GuGi more: NISU NE ZVALI!!!! A trebali su, pa da svi klubovi učestvuju, a ovako će samo biti u organizaciji NLB-a.
Tako da hajt more smišljajte sad nešto dugo!!!

xoxoxo akcija 95918

Hajt more jedanput uzdravlje!!!
Tako je Mrle xoxoxo akcija 95918

Ada kućni red se zna.... xoxoxo akcija 746372 xoxoxo akcija 746372

No , opet , ja bih da iz svih CG moto klubova , NVO-a , raznijeh organizacija izaberemo po 20-30 najjjjjistaknutijeh članova užeg rukovodstva , i podjemo na verifikaciju sporazuma kod Miloša na Topliš , i mislim da će sve bidne ok.... xoxoxo akcija 40663 xoxoxo akcija 34279 xoxoxo akcija 746372
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  wrong rider Sun Nov 28, 2010 12:24 am

Istina je da nas nijesu zvali ali i nema potrebe to je akcija Nlb-a, dobro je da je boki poslije predloga postavio na naš forum pa ako ima neko volje neka učestvuje to je human gest vrijedan svakog poštovanja. A klub će se dogovoriti kad se pojavi potreba da se stvarno nekom pomogne kome će naša pomoć biti neophodna.
Zamolio bih da ne dubimo dalje ovu temu i predlažem da se skupimo na jedan bezalkoholni alkohol pa da prdimo do padanja a zaslužili smo ne sakupismo se odavno, jedino da utanačimo datum kad nas većina može. xoxoxo akcija 746372 xoxoxo akcija 95918
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

xoxoxo akcija Empty Re: xoxoxo akcija

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum