Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

+2
ivan grozni
GuGi
6 posters

Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Wed Oct 20, 2010 11:28 am

Pošto je vrlo izvjesno da ću ovih dana prodati mog dobrog i vjernog saputnika Varadera , i pošto nemam para za novog Vara-koji-voli-stroma-da-kara , odlučio sam kupiti nešto slabije , manje , jeftinije , ružnije i nepouzdanije....
Zahvaljujući bratu Googlu , ucukam ja sve ove podatke , i on mi reče da za te pare i sa tim osobinama , mogu kupiti jedino V- Stroma , i to 2 osnovna modela.

Obični ,jeftiniji K78 model ,sa standardnom-fabričkom opremom - 4.000 bakula (centralni stender nije uključen u cijenu)

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... V_stro10

I neobični , skuplji , K78šnj model , sa full dodatnom opremom - 4.150 bakula

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Vstrom1

E sada, neznam šta da radim....tako da molim drugove članove i prijatelje ermane , da mi pomognu pri pažljivom odabiru istog....sa svojim savjetima , zašto ZA i zašto PROTIV...
Znači ako vam se ne svidja ni jedan od ova dva modela V tamo nečega , ne dolazi u obzir ni kupovina nekog boljeg brenda kao HONDA ,KAWASAKI ,BMW ,TRIUMPH ,MZ ,ČZ....već samo SUKUZI V-Smor ,TOMOS , ROG ,IŽ i slično...

GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  ivan grozni Wed Oct 20, 2010 4:22 pm

Kao vec iskusni tromas, mogu ti reci samo jedno - koji god uzmes nej pogrijesit ni malo!
Jes gidan, al' se ne brigaj, bice ti pouzdaniji no sva 3 varadera koja voze nakizi perverznjaci na ovom forumu zajedno!

Eto toliko. Nek je srekna prodaja, pa da ga stromom zamijenis, akobogda!!!

p.s. ko je nesrekni kupac scratch ?
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Wed Oct 20, 2010 5:54 pm

lol! lol! lol! lol! lol!

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  Gastrorider Wed Oct 20, 2010 6:24 pm

E, ja ovo VIŠE ne mogu da podnesem... dosta ste me zajebavali za nesrećnog V-st.ROMA, a sad još i ermano Gugi u ulozi ROMA... NE MOGU VIŠEEEEEEEEEEEEEEEE What a Face
PRODAJE SE GANCI SIVE BOJE ... POVOLJNO
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Wed Oct 20, 2010 6:58 pm

Xoxoxoxoxoxoxo Smile Smile Smile ...Što je more ermano jedanput....Wink Ocu i ja V-rae... lol!
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  wrong rider Wed Oct 20, 2010 9:06 pm

Bratko Gugi niko da ti kaže ako oćeš da se voziš i voziš i voziš a da ne misliš uzmeš Karasvaki i eto bude ti dosadno al što ćeš ima i gore muke tongue npr. popiješ gajbu piva ka ja ili popiješ po kafane ka kume ŽMijo ili neznam ka Feto eto ti ga sad ha cheers K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 95918 K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 95918 K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 95918 K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 34279 K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 34279 K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 34279
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Wed Oct 20, 2010 9:35 pm

E vidji Luleta.... Pa fino rekoK more , nemam para za nesto kvalitetno kao Hondu jedanput , Kawasaku... Vec samo za neki , ono , da ne kazem bofl , nesto tipa.... ,Tomos A3 ili 14-15 ,IŽ iz '78, Rog Pony , V s.Rae .... Tako nešto , u toj klasi ... Wink Obavijestio sam i ekipe sa Konika , Vrela Ribnickih i Starog Bara da ako nalete na neki povoljni komad da mi jave...BraČa moja dobra Wink .... Ako bude sreČe , postaČu i ja stRom ka' moj ermano Feto...Smile
K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 95918
Pomagajte i vi bračo .... Hajd u zdravLe jedanput K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 34279 K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  tdm93 Wed Oct 20, 2010 10:07 pm

sto bi reko drug grozni ovi perverznjaci bar voze za razliku od njega.
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  ivan grozni Wed Oct 20, 2010 10:15 pm

tdm93 wrote:sto bi reko drug grozni ovi perverznjaci bar voze za razliku od njega.
A gde to oni vode Laughing Laughing Laughing ???

Napaceni drug Grozni ga mrci sa vremena na vrijeme i ishte da se sa bratijom vozi ka nekad Cool ! Vi organizujte jednodnevne izlete, i jos Ako Dozvole Voljene, mogli bi se druziti Twisted Evil !
Evo da javno porucim svima - kad ermano Gugi proda svoj karadero, moci ce se posluziti mojim stRomom kad god bude htio, jer je red da i on napokon vidi sto je pravi motor Laughing ! No se bojim da ce posle bit problem da mi ga vrne nazad Laughing Laughing Laughing !
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Wed Oct 20, 2010 10:43 pm

Aaahhh , moj mladji ermano ... Opet ne kapiraš Wink ....Vozio je Gugi ,na kratko , ali dovoljno dugo, i probao je Gugi Stromba prije mnogih što ga sada posjeduju i vidio je o čemu se radi , zato je stRom u grupi gdje jeste Smile Smile
Što bih ga pozajmljivao od tebe , kad vidiš da hoću da ga kupim Smile ... Jbga , kad nemam dovoljno para da kupim nešto bolje....Wink .... Kažu braČa da je dobar i za trokolicu , a vele da je na dva točka jako rizičan za vożnju , vele "skliže" se ....e , i da ne smije na jako sunce , jer ima previše plastike pa oČe da se istopi.... Oni me odgovaraju , ali ja se ne obazirem na to Wink ja sam takav...
U svakom slučaju vekiko hvala , dobri moj ermano , ali ne , da je bar neke druge boje....ovako... Sad
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  wrong rider Wed Oct 20, 2010 11:50 pm

E kad je tako onda uzmi prvi model varadera provjeren u istočnim zemljama What a Face
http://www.nolimitbikers.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=2912
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  Gastrorider Wed Oct 20, 2010 11:57 pm

Ha, dobri stari M-ZEC Very Happy odličan, uništava travu, asfalt, komarce, vozače, suvozače... What a Face
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Thu Oct 21, 2010 12:25 am

Ma jok more bre, bata Lulo , eM Zajebancija je legendarni i suviše dobar motor Smile Smile Smile
.... Wink... Vara-kara-i-na-istok-i-na-zapad-eeeiiiiffffff.... xoxoxo Razz Razz Razz
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Thu Oct 21, 2010 10:35 am

wrong rider wrote:E kad je tako onda uzmi prvi model varadera provjeren u istočnim zemljama What a Face
http://www.nolimitbikers.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=2912

Aaaaa a,aaaaaaaa K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 521135 ....???? A Vronže vraže , a K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 521135 ? Što misliš o ovom K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 607669 macanu...Uhhhhhhhh

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=61859.0


I love you I love you I love you
bounce bounce bounce bounce
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  Madza Thu Oct 21, 2010 11:16 am

Gugi a Caponord dolazi li u obzir?I to ti je dobar motor,a moze se naci za relativno male pare!

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... ApriliaCapoNordETV10002
Madza
Madza

Posts : 112
Join date : 2010-04-26
Age : 43

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  wrong rider Thu Oct 21, 2010 11:17 am

Eiffffffffffffffff ja to malo vozoo eiffffffffffffff bih opet What a Face K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 95918
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Thu Oct 21, 2010 11:34 am

wrong rider wrote:Eiffffffffffffffff ja to malo vozoo eiffffffffffffff bih opet What a Face K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... 95918

Uhhhhhhh...jbga patak , mora da je čudo-moooodovište Twisted Evil , a ?
Uhhhhh....bih ga karao u auspuh koliko mi se djasvi...Razz ...
.....no hajd sad , uan dej , uan dej.... Rolling Eyes Cool Cool Cool
Za sad će biti dobar i MZ , ČZ , VZ.... Shocked ...i onako se slabo vozi zimi Crying or Very sad
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Thu Oct 21, 2010 11:37 am

Ok , može lock ...izbor je pao na JAWA 350 i.e. iz '76 godine .... Razz Razz Razz .... do proljeća ....a na proljeće akobogda VZ 650 smor....ako mi ga braČa ne ponesu za trokolicu Razz Razz Razz Razz
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  wrong rider Thu Oct 21, 2010 12:10 pm

wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  GuGi Thu Oct 21, 2010 1:12 pm

KLEka je moj favorit , naravno pored JAWE 350 Razz ...najbolje ga obožavam , on je motor za SVE .... ali o njemu ću razmišljati na proljeće ... Wink
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  Gastrorider Thu Oct 21, 2010 4:13 pm

Ermano, KLEka je NAŠ favorit, no što ću, moram da vozim ovu babaragu (prim.prev. babaroga) dok nađem dobrog paKLEnog KLEpesta. Inače, mislim da nick GROZNI više priliči uz grdnoga st.ROMA nego uz našega dobroga ermana.




ps najbolji je STROMADERO 500 xoxoxoxoxoxo lol!

Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora... Empty Re: K:Potreban savjet pri odabiru i kupovini motora...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum