Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razlika izmedju MK i MC

+6
GuGi
Jocko Africa
tdm93
wrong rider
Admin
ZoranM
10 posters

Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Razlika izmedju MK i MC

Post  ZoranM Fri Mar 12, 2010 3:01 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  ZoranM Fri Mar 12, 2010 3:04 am

Evo sam ovo nasao o razlici izmedju MC i MK,a dodatak uz tekst je da poznavaoci kazu kako su ovi MC
prilicno agresivni kad neko na bojama ima MC a nije MC...

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  Admin Fri Mar 12, 2010 3:16 am

U IME NARODA!

E jebi ga sad, kad sam davao ime forumu nisam znao, sad ako se slažete da promijenim ime foruma moraćete cukati drugu adresu
mkposeidon.forumotion.net
Pa izvolite kažite svoje mišljenje.

SMRT FAŠIZMU!

Admin
Admin

Posts : 9
Join date : 2009-12-13

https://mcposeydon.forumotion.net

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  ZoranM Fri Mar 12, 2010 3:34 am

Ne sjekiraj se..ako bude muke zbijat cemo redove pa neka bude borba..
Inace u klubu imamo vec par resornih ministara npr:
Kume Zmijo - ministar za ljubav
Ivan Grozni - ministar kulture
e sad ostala ministarstva ce vremenom bit popunjena , a mogli bi nekog
od ovih mladjih postavit za ministra odbrane..Znaci treba nam neko mlad ,
jak , po mogucnosti da poznaje kakve borilacke vjestine ,srcan i hrabar..
Mi stariji bi, normalno, pomagali kolko mozemo pa neka onda dodju ti MC da
nas pripitaju jesmo li MK ili MC ..Jebo ih onaj supak Eminem , da ih jebo..

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  wrong rider Fri Mar 12, 2010 11:07 am

Ima pravo Ministar spoljnih poslova (Zoran M) neka dođu Suspect nemogu bit brži od nas šanse nema Razlika izmedju MK i MC 50748 Very Happy
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  tdm93 Fri Mar 12, 2010 3:51 pm

nije ministar spoljnih poslova negi ministar za "odnose"sa javnošću
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  Jocko Africa Fri Mar 12, 2010 6:37 pm

Ja sam napunio levor sa 19 novih metaka...... Evil or Very Mad Nisam neko vrijeme trenirao ali sam i dalje solidno upucan.......Eto taman da ne idem u steljanu Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jocko Africa
Jocko Africa

Posts : 369
Join date : 2009-12-15
Age : 45
Location : Cetinje

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  GuGi Fri Mar 12, 2010 9:09 pm

Ja sam kupio nove patike i nove gume... afro afro
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  bokibd Fri Mar 12, 2010 9:40 pm

Ako dodju ja cu zvat Jocka on ima levor. tongue
bokibd
bokibd

Posts : 277
Join date : 2010-01-10
Age : 42
Location : Bečići Hills

http://www.me.poolcover-ipc.com

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  wrong rider Fri Mar 12, 2010 11:45 pm

Joco Norise Čaku
[img][You must be registered and logged in to see this link.]
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  ZoranM Sat Mar 13, 2010 2:03 pm

Kako je krenulo otic cemo mi da ih pospremimo u njihov lokal..

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  sadiul Sun Mar 14, 2010 12:46 pm

Motorcycle Club (MC) “Motoristicki club” je organizirani club vozaca motocikala koji prate serije tradicionalnih pravila za prisustvovanje u club-u, ukljucujuci, ali ne i limitirano na, grupu izabranih službenika; probni period za nove clanove; nošenje specificne klubske zakrpe u dodatku sa pojmom "MC"; mreža privatnosti o njihovoj internoj strukturi, zakoni, i clanstvo; I odredeni nivo prisegnute vjernosti drugim clanovima club-a.
Tipicna interna organizacija motoristickih club-ova se sastoji od predsjednika, pod predsjednika, riznicara, tajnika, kapetana ceste, vodnik naoružanja. Lokalne grupe pojedinacnih, vecih MC se zovu chapters “poglavlja”, I prvi chapter osnovan za neki MC se zove mother chapter “maticno poglavlje”. Predsjednik mother chapter služi kao predsjednik cijelog MC-a, I postavlja club-sku politiku o raznolikim predmetima.
Postoji puno velikih club-ova vozaca motocikala koji sami sebe zovu opcenito kao motoristicki club-ovi. Iako su gramaticki ispravni, ovi klubovi nisu MC u najtocnijem smislu pojma, I clanovi MC-a (kao definirani u ovom clanku) nazivaju te druge club-ove kao motorcycle riding clubs “klub vozaca motora”.
MC clanove se inace ne naziva njihovim pravim imenima, nego se medusobno zovu svojim nadimcima, ili imenima ceste, ponekad si stavljaju svoje cestovno ime i na club-ski prsluk. Da li se ova praksa prenijela ili nije iz vojne zracne povijesti sa šarenih pilotskih znakova nije poznato.

Proces clanstva za vecinu motoristickih club-ova se zapocinje kao gostom "hang-around" “druženjem”, gdje je pojedinac pozvan da prisustvuje nekim dogadanjima club-a ili se sastaje sa clanovima club-a na nekim mjestima sastajanja. Ako je gost zainteresiran, može pitati da postane clan. Ako prihvacen, ostaje kao buduci clan, ili “prospect”, na neki minimalni vremenski period, prisustvuje nekim club-skim aktivnostima, ali nema pravo glasanja, dok se ne procijeni kao prikladan puni clan. Neki club-ovi nazivaju potencijalne clanove probnim clanovima ili probate. Iako je probni status vec rezerviran za one koji vec imaju potrebno znanje i iskustvo da postanu clanovi. Na primjer, ako se cijeli chapter prebaci iz jednog club-a u drugi, clanovi su Probni clanovi neko odredeno vrijeme.
Može doci i do traženja dokazivanja tokom probnog perioda, koji seže od obaveznih djelovanja služnog rada i zadataka za clanove koji imaju potpuno clanstvo i zakrpu do studentskih podvala, i, u slucaju nekih odmetnickih motoristickih club-ova, djela gradanskih neposlušnosti ili kriminala. Tokom ovog vremena prospect može nositi club-sko ime na ledima svoga prsluka, ali ne i potpuni logo, makar ova praksa varira od club-a do club-a.

Da bi postao puni clan, prospect ili probate mora biti izglasan po ostalim punim clanovima club-a. Uspješan prijem uobicajeno zahtijeva više od jednostavne vecine, neki club-ovi mogu odbiti prospect-a ili probate zbog jednog nesuglasnog glasa. Onda slijedi neki oblik formalnog prihvacanja, gdje novi clan potvrduje svoju lojalnost club-u i njegovim clanovima. Finalna logo zakrpa se tada dodjeljuje.
Pune clanove se neki puta naziva "full patch members" a korak postajanja punopravnog clana se naziva "being patched".
Vecina one-percenter(jedno postotni) MC-a ne dozvoljavaju ženama kao ni policajcima da budu clanovi.
Osnovna vizualna identifikacija clana MC-a je prsluk oznacen sa specificnom velikom club-skom zakrpom ili zakrpama, pretežno lociranim na sredini leda. Zakrpe sadržavaju club-ski logo, ime club-a, I slova "MC", I mogucu državu, provinciju, ili druge chapter identifikacije. Ova odjeca i same zakrpe se nazivaju "colors" “boje”.
Boje club-a se mogu sastojati od jedne, jednodijelne zakrpe, dok neki club-ovi mogu imati tri (ili više) dijelova zakrpa. U pokazanom slucaju, gornje I donje zakrpe se nazivaju rockers.
Club-ske zakrpe uvijek ostanu vlasništvom samog club-a, ne clana, I samo clanovi mogu nositi boje club-a. Clan mora strogo braniti svoje boje. Dozvoliti da necije boje dodu u ruke nekoga tko nije je cin sramote I može rezultirati gubitkom clanstva u nekom club-iu, ili gore.
Jedan MC su uspješno tužili agenciju za provedbu zakona da im se vrate boje clanstva koje su oduzete policijskom racijom.
One percent club-ovi isticu da pojam jednostavno znaci da su jednostavno predani "biking and brotherhood" = “motociklizmu i bratstvu”, gdje vožnja nije vikend aktivnost, nego nacin života.
vecina MC-a su osnovali državne MC saveze. Ovi se savezi inace sastoje od vecine MC-a koji imaju chapter-e u državi, I povremeno interesiranu trecu stranu organizacije. Savez održava periodicne sastanke na neutralnom podrucju, gdje predstavnici svakog club-a (inace predsjednici ili potpredsjednici, ali ne uvijek) se sastaju na zasjedanju da riješe nesuglasice izmedu club-ova i rasprave probleme zajednickog interesa.
Najveci one-percent club zna dominirati sjednicom, upotrebljavajuci svoju brojnost da bi nametnuli svoju volju na druge club-ove. Ponekad su club-ovi prisiljeni na "podršku" uloge za one-percent club. Manji club-ovi koji se opiru vecem one-percent club-u se prisiljeno raspadaju, npr. Receno im je da predaju svoje boje ili da riskiraju rat. Manji se club-ovi inace pokore, pošto clanovi club-a imaju familiju pa ne žele riskirati zadobivanje ozljede ili gore
sadiul
sadiul

Posts : 20
Join date : 2009-12-16
Age : 48
Location : Ulcinj - Montenegro

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  MrvicA Sun Mar 14, 2010 1:59 pm

Organizacija MK Poseidon

Jager BD - Drug preCednik
fat boy - Drug potpreCednik iz sijenke
tdm93 - Drug rizničar
wrong rider - Drug sekLetar
ZoranM - Drug kapetan ceste (ima GPS)
Jocko Afrika - Drug (s)vodnik naoružanja (Čak Noris, a ima i levor)
kume ZMijo - Drug ministar ljubavi
Gugi - Drug rizničar piva
ivan grozni - Drug Tito
MrvicA - Drug hang-around Admin

Koga sam zaboravio nek se dopiše Very Happy
MrvicA
MrvicA

Posts : 517
Join date : 2009-12-13
Age : 46
Location : Budva

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  wrong rider Sun Mar 14, 2010 6:47 pm

Papa - drug pera konobara What a Face
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  ZoranM Sun Mar 14, 2010 8:37 pm

Ja bi se mijenjao sa Kume Zmijom ............ da mi moze bit ..eh..
Razlika izmedju MK i MC 521135

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  Gastrorider Sun Mar 14, 2010 11:41 pm

Znači... mene sunce ne gleda Cool
Ja bi se mijenjao sa KumeŽmijom ili Gugijem za funkciju (mada više iskustva imam sa Gugijevim resorom xoxoxoxo)
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 29
Location : LIJEVO

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  MrvicA Sun Mar 14, 2010 11:47 pm

U knjizi lijepo piše "zamjene moguće uz odobrenje vlasnika titule i praktičnom dokazivanju istog"...
lol!
MrvicA
MrvicA

Posts : 517
Join date : 2009-12-13
Age : 46
Location : Budva

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  Jocko Africa Mon Mar 15, 2010 12:16 am

Bude li udba citala ovaj forum,od sad na svaku voznju racunajte da ce biti najmanje jedan pretres pred i jedan posle voznje,zbog ove moje titule.........xe,xeee,xe... Razlika izmedju MK i MC 171799 Razlika izmedju MK i MC 171799 Razlika izmedju MK i MC 171799 Razlika izmedju MK i MC 171799
AL NACI CE Razlika izmedju MK i MC 41335
Jocko Africa
Jocko Africa

Posts : 369
Join date : 2009-12-15
Age : 45
Location : Cetinje

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  GuGi Mon Mar 15, 2010 9:28 pm

fat boy wrote:Znači... mene sunce ne gleda Cool
Ja bi se mijenjao sa KumeŽmijom ili Gugijem za funkciju (mada više iskustva imam sa Gugijevim resorom xoxoxoxo)


No , nooooo.... svak svoj sex ....ovaj , resor... Very Happy Very Happy Very Happy Razlika izmedju MK i MC 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Razlika izmedju MK i MC Empty Re: Razlika izmedju MK i MC

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum