Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

+12
Madza
wulfy
goran69
Gračo
bokibd
ivan grozni
bu2rider
PANTO
tdm93
Gastrorider
wrong rider
GuGi
16 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Fri Aug 19, 2011 10:23 am

Moja ljubavnica , ....obožavam je .....Vremešna dama od 27 godina ,kako i dolikuje old tajmeru kao što sam ja...samo što je ona u boljem stanju od mene Razz Razz Razz

Elem HONDA (naravno) Wink CBX 750 F , 1984 god. , ima je'no 95-6 konja bez mene , prešla 17.000 kiljometara , biće registrovana za 7 dana i obuvena kada budem skupiJo para za gume... Shocked
Ćure baljoni katr cilindri ,....,AB AB AB.... Very Happy


Evo duše moje ....



[You must be registered and logged in to see this image.]


Last edited by GuGi on Tue Aug 23, 2011 9:18 am; edited 2 times in total
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  wrong rider Fri Aug 19, 2011 1:24 pm

Aooooo kolko je to staarooo eto ti se paucina ufatila na yadnje sjediste lol!
O c'ure baljoni stari bajkeri, neka je sa sreknom pa da te vozi i vozi i vozi Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Gastrorider Fri Aug 19, 2011 3:31 pm

ermanooooooo okle ovo sad iznenada jedanput Shocked Aj sasrecom bilo da te dobro i vjerno sluzi bar jos 27 godina pa da onda kupis neki mladji od tridesetak ljeta Razz
Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918




ps da ti nije ko od Banovica lol!
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  tdm93 Fri Aug 19, 2011 4:11 pm

eeeeeeeeeeee honda je to
srecan povratak u bratstvo
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  PANTO Fri Aug 19, 2011 11:42 pm

To je to Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918
PANTO
PANTO

Posts : 189
Join date : 2009-12-17
Age : 52
Location : Budva

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  bu2rider Sat Aug 20, 2011 8:57 pm

Gugili....brate bajkeru svaka cast..mislim marka je prava..........
HONDA je to....a ovaj primjerak je nevjerovatan.....svaka cast...
PS jel ovo onaj sto je djenka prodavao....
bu2rider
bu2rider

Posts : 272
Join date : 2009-12-14
Age : 42

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  ivan grozni Sat Aug 20, 2011 11:41 pm

Svaka cast, ermano! Nek je sa srecom ta trgovina cheers cheers !
Sad vise izgovora nema, no odma registracija, i nakon toga voznja sa ermanom tvoijom!
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Sun Aug 21, 2011 2:03 am

bu2rider wrote:Gugili....brate bajkeru svaka cast..mislim marka je prava..........
HONDA je to....a ovaj primjerak je nevjerovatan.....svaka cast...
PS jel ovo onaj sto je djenka prodavao....

Hvala kolega....jeste , Aco i ja to oposlismo na obostrano zadovoljstvo Very Happy Very Happy
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Sun Aug 21, 2011 2:05 am

ivan grozni wrote:Svaka cast, ermano! Nek je sa srecom ta trgovina cheers cheers !
Sad vise izgovora nema, no odma registracija, i nakon toga voznja sa ermanom tvoijom!

Ermano....u utorak je saobracajna kod mene.....i svako popodne sam za tebe slobodan....i jdva cekam da nedje sibnemo .... cheers cheers Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 460413 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 460413
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Sun Aug 21, 2011 2:09 am

tdm93 wrote:eeeeeeeeeeee honda je to
srecan povratak u bratstvo

Hvala kolega Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 746372 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 746372 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  bokibd Sun Aug 21, 2011 3:59 pm

sa srecom!!! Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918
bokibd
bokibd

Posts : 277
Join date : 2010-01-10
Age : 42
Location : Bečići Hills

http://www.me.poolcover-ipc.com

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Gastrorider Sun Aug 21, 2011 11:12 pm

ivan grozni wrote:Svaka cast, ermano! Nek je sa srecom ta trgovina cheers cheers !
Sad vise izgovora nema, no odma registracija, i nakon toga voznja sa ermanom tvoijom!

Ermano, nijesi ti Rožaja gleda... ti si neđe iz okoline... mi izgrada kažemo sasrećom, a ne ka vi sa srećom Razz


Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Gračo Mon Aug 22, 2011 9:32 am

Sa srecom Gugi
Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918
Gračo
Gračo

Posts : 330
Join date : 2009-12-14
Age : 54
Location : Kotor

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  goran69 Tue Aug 23, 2011 8:26 am

Sretno GUGIIIIIIII
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Tue Aug 23, 2011 9:14 am

Hvala drugari Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  wulfy Wed Aug 24, 2011 5:30 pm

OJHA

dobro ocuvana
wulfy
wulfy

Posts : 158
Join date : 2009-12-15
Age : 47
Location : Budva

http://www.pontaradio.com

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Madza Thu Aug 25, 2011 11:17 am

Bravo Gugi...jos Honda,jos stara garda sto se ne kvari...vrh!

Sa srecom pa da te dugo i zdravo sluzi!
Madza
Madza

Posts : 112
Join date : 2010-04-26
Age : 43

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  tdm93 Thu Aug 25, 2011 4:55 pm

e gugi je stari babojebac
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Fri Aug 26, 2011 1:19 pm

tdm93 wrote:e gugi je stari babojebac


Kakva bre baba ...???



[You must be registered and logged in to see this image.]






Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

lol! lol! lol! lol! lol! lol!



Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Gračo Fri Aug 26, 2011 1:51 pm

Meni je ova gospodja poznata odnekle???
Nemogu se sjetit! scratch scratch scratch scratch scratch
Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 781808
Gračo
Gračo

Posts : 330
Join date : 2009-12-14
Age : 54
Location : Kotor

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  tdm93 Fri Aug 26, 2011 1:54 pm

ojha gugi paz se sad dobro
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Gastrorider Fri Aug 26, 2011 1:58 pm

Ermano!!! Otkad imas hondu setas neke OPASNE ribe Cool
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  GuGi Fri Aug 26, 2011 2:03 pm

tdm93 wrote:ojha gugi paz se sad dobro
Voli tebe tvoj kolega , ali se moramo šalAti malo Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 34279

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918 Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  tdm93 Fri Aug 26, 2011 4:35 pm

pošro si kpio hondu OPROŠTENO TI JE
tdm93
tdm93

Posts : 613
Join date : 2009-12-14
Age : 56
Location : Budva

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Gračo Fri Aug 26, 2011 8:42 pm

A Sale castiti kazi mi ko ti je ova?
Gračo
Gračo

Posts : 330
Join date : 2009-12-14
Age : 54
Location : Kotor

Back to top Go down

Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-)))) Empty Re: Znači , kupiJo sam najbolji motor na svijet' , u Beograd i u Rožaje...:-))))

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum