Dobrovoljno davanje krvi..

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Dobrovoljno davanje krvi..

Post  GuGi on Sun Feb 27, 2011 2:52 pm

Kao što znamo , i već se priča o tome, sazrela je ova ideja i vrijeme je za realizaciju u organizaciji našeg kluba.

Predlažem da odredimo datum , a poželjno bi bilo u neku nedjelju....

Pošto su do sada sve akcije vezane za Podgoricu , a krv je potrebna i drugim transfuzionim stanicama i centrima , predlažem da ovaj put to bude Budva , Kotor ili Bar.

Što mislite ?

GuGi

Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

View user profile

Back to top Go down

Re: Dobrovoljno davanje krvi..

Post  ivan grozni on Sun Feb 27, 2011 3:27 pm

Ermano, mnogo dobra ideja, samo braca iz centrale nek odrede datum i to je to.

Racunajte na nas Cool (mene i Gugila)

ivan grozni

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Sun Feb 27, 2011 3:32 pm

ivan grozni wrote:Ermano, mnogo dobra ideja, samo braca iz centrale nek odrede datum i to je to.

Racunajte na nas Cool (mene i Gugila)

Svaka čast ermano. Ujedno možemo i spisak praviti.

1. Ivan Grozni
2. GuGi

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  Gastrorider on Sun Feb 27, 2011 8:47 pm

evo i ja ću, no ne smije se pit ništa 24sata prije... jeste li sigurni da možete Razz

Gastrorider

View user profile

Back to top Go down

Post  tdm93 on Sun Feb 27, 2011 10:32 pm

evo i mene

tdm93

View user profile

Back to top Go down

Post  bu2rider on Sun Feb 27, 2011 10:35 pm

tu sam i ja naravno....ali mislim da Budva odpada kao opcija jer nema transfuyziju Question ili se ja varam...tako da ostaje Kotor ili more Bar..a moze i bez more Razz Razz

bu2rider

View user profile

Back to top Go down

Post  tdm93 on Sun Feb 27, 2011 10:44 pm

Ovu poruku sto sam vam danas poslao prossledio mi je vukan
Mislim da stvarno trebalo da nešto naparavimo u organizaciji nas i oriđinala
modlo bi to da bude kotor ,budva ili bar svjedno
samo da dogovorimo datum i predlažem kraj marta
(davao sam u decembru )

tdm93

View user profile

Back to top Go down

Post  tdm93 on Sun Feb 27, 2011 10:44 pm

A i malo da izreklamiramo naše klubove da i mi postojimo

tdm93

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Sun Feb 27, 2011 11:48 pm

tdm93 wrote:A i malo da izreklamiramo naše klubove da i mi postojimo

TAKO JE cheers cheers cheers bounce bounce bounce bounce cheers cheers cheers cheers cheers

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Sun Feb 27, 2011 11:50 pm

tdm93 wrote:Ovu poruku sto sam vam danas poslao prossledio mi je vukan
Mislim da stvarno trebalo da nešto naparavimo u organizaciji nas i oriđinala
modlo bi to da bude kotor ,budva ili bar svjedno
samo da dogovorimo datum i predlažem kraj marta
(davao sam u decembru )

Odrasli covjek moze svaka 3-4 mjeseca davati 350-450 ml krFi....

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Sun Feb 27, 2011 11:56 pm

bu2rider wrote:tu sam i ja naravno....ali mislim da Budva odpada kao opcija jer nema transfuyziju Question ili se ja varam...tako da ostaje Kotor ili more Bar..a moze i bez more Razz Razz

Ja lično bih najviše volio da to bude naša centrala , Budva ...jer tu sve počinje i sve se završava , makar što se mene tiče....mada može i Rožaje Shocked tongue tongue tongue tongue

Bar nam je uvijek spreman i otvoren.....Moreeeeeeeee , ovdje je to tradicija, kaaaaano i vopi... Razz Razz Razz Razz Razz

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  Galiot on Sun Feb 27, 2011 11:58 pm

Upućen sam u ovu akciju i moram da Vam kažem da NLB planira DDK za 20-i mart ove godine,tj za dvadesetak dana. Lično,meni je svejedno ko organizuje dokle god skrećemo pažnju ostalih(kao i medija) na nas ali sad mi to malo ne izgleda pošteno jer su oni već odredili taj datum i dogovorili se sa centrom za transfuziju PG a poruka koju Vam je Vukan poslao je protekla upravo iz razgovora sa NLB i iz tog dogovora. Oriđinali su spremni da podrže DDK,nije bitno ko organizuje ali mislim da bi bilo bolje da mi za sad(tj, kad je već sve ovako) ostanemo u organizaciji druženja i partija. Takođe mislim da nema veze ko i gdje organizuje DDK,krv će doći gdje je potrebna bez obzira dali mi u Risnu,Plavu,Mojkovcu,Beranama,Budvi,Baru,ili Podgorici. Mislim da bi trebali da podržimo ovu akciju bez obzira na organizatore jer je ovo pre svega jedan humani gest pa tek onda reklama za sve nas bajkere. A iz iskustva sa domom u Bijeloj,sigurno ćemo biti pomenuti,kako Posejdoni tako i Oriđinali.
Eto,vi recite šta mislite.

Galiot

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Mon Feb 28, 2011 12:28 am

Dobri druže Galiote ,

Govorim u svoje ime ,
Nemam pojma za planirane akcije , niti mi je nagovješteno da se planira u bilo čijoj organizaciji...osim lična Wulfijeva inicijativa , a koji je član našeg kluba , ili se varam ... ako griješim , oprostite...

Ostalo....Da ... ok , ali ipak je vrijeme da se "udari" sa i na više "frontova" ... i na taj način će moto sport i moto kulturA zaokupiti više pažnje.... a naročito vezano za POSEIDONE , jer ovaj klub ipak ima dosta , baš dosta članova, svoj stil , svoj šmek , svoje prijatelje , svoje "sponzore" ..... klub je sazreo da može Sam organizovati takvu akciju, a valjalo bi da se svi ostali pridruže , da ne bude da POSEIDONIMA samo valjaju žurke....
Mislim da ORIDJINALI prvi trebaju podržati ovu akciju u organizaciji MK POSEIDON , naravno , treba podržati sve druge akcije , ali "bliža je majica od košulje"....
Ne vidim u čemu je problem da organizatori akcije bude MK POSEIDON , a da im se svi ostali moto faktori iz Crne Gore priključe , kao što su POSEIDONI svojim učešćem ispratili svaku akciju i od NLB i MK PIRATES , i naravno , svaku vašu koju budete organizovali....
Opet kažem , ovo je samo moje mišljenje , a koje ne bi trebalo vrijedjati bilo koga , jer nam je cilj isti....
Tako , očekujemo mišljenje i odluke "vijeća staraca" našega kluba , jer kako oni odluče tako će i biti.....

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  Galiot on Mon Feb 28, 2011 12:59 am

Ma Ja se u potpunosti slažem.
Ali šta sam htio reći: Vukan jeste član Poseidona,i naravno da smo mi bratski klub i da Vi imate najviše članova od svih CG klubova i da ste u stanju ovo odraditi i da će to biti dobro kao i sve organizacije koje ste do sad imali i koje ćete(nadam se jer volim da dođem) i dalje organizovati. Ali,mislio sam sledeće:ideja je potekla iz razgovora sa NLB što može Vukan da posvjedoči pa mi je bilo malo glupo da sad imamo dva DDK na nivou CG praktično u istom terminu. Mislim,meni je svejedno jer je to opet ponavljam humani gest pre svega,ali se bojim da se ne rasplinimo zbog toga. Jer neko će dati krv u PG,neko neće,neko će se čuvati za BD pa onda se bojim da ni odziv na tu akciju neće biti baš kakav se očekuje.
Meni je svejedno ko će to organizovati,ja ću doći,ali bi volio da to bude jedan DDK na nivou CG,da bude takoreći jedan fini i humani povod da se okupimo,zezamo i pritom učinimo dobro i zašto da ne,malo se izreklamiramo. Nemam ništa protiv NLB,jer "fakat budimo realni" tamo smo se svi i upoznali,sa NLB foruma je krenila priča o moto klubovima,vožnjama,itd pa eto,mislim da neću pogrešiti ako kažem da smo svi mi ipak i dio NLB jer oni nemaju članove kao naši klubovi već svako ko se prijavi i predstavi je dio NLB. Zato rekoh,volio bi da se izreklamiramo kao BAJKERI CRNE GORE koji daju krv.
Nisam mislio ništa loše kad sam rekao da bi bilo bolje da se nastavi sa organizacijama žurki i partija,jer to nisam rekao u pogrdnom već-što bi rekao Del Boy O´contrer jer su Poseidoni majstori za dobru žurku,baš zbog toga što imate puno članova,prijatelja kluba i Vama jednostavno to mora uspijeti .Naravno,uspijeće i bilo šta drugo šta budete organizovali.
Nemojte me krivo shvatiti,ne držim stranu nikome,Oriđinali će podržati DDK,bio on u BD ili PG,nije bitno ime,bitan je čin,sloga,želja da se pomogne.

Galiot

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Mon Feb 28, 2011 1:14 am

Ok ratni Wink .... to je to ... i tvoje mišljenje tj. rezon je po meni vrlo ok... , mada sam ja mišljenja da sa više "lokacija" , na više "meta" , krajnji cilj - učinak je bolji...

Osobito ako se uzme u obzir da to organizuju POSEIDONI uz podršku ORIDJINALA ,NLB i PIRATA---

Moje mišljenje je to , a očekujemo ostale... kako većina odluči , tako će biti....

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  ivan grozni on Mon Feb 28, 2011 10:27 am

Uh, jebenTi demokratiju. Nek se Staljin vrati, tako je najbolje Twisted Evil !
Salu na stranu, kada su humanitarne akcije u pitanju, po meni, boje kluba nisu bitne (to sam vec nedje i rekao), sve dok se na bilo koji nacin pomaze nekome, a sto ne reci i skrece paznja na nas i na nase "probleme".
Sto se DDK tice, mislim da je kumara ovaj put u pravu, ne treba se rasplinjavati na 10 frontova, vec organizovati jednu veliku akciju, koja ce biti propracena u medijima, a sad da li ce to biti u Podgorici, Kotoru, Budvi, ili Rozaju, manje je bitno.

edit: Posto sam ja jos uvijek pripadnik generacije "mladih i lepih" Smile , cekam starije iz kluba da se oglase po ovome pitanju i da kazu sto nam je cinjeti.

Pozdrav.

ivan grozni

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Mon Feb 28, 2011 12:20 pm

ivan grozni wrote:Posto sam ja jos uvijek pripadnik generacije "mladih i lepih" Smile , cekam starije iz kluba da se oglase po ovome pitanju i da kazu sto nam je cinjeti.

I ja isto Razz Razz Razz lol! lol! lol! .... samo što sam ja i perspektivan lol! lol! lol!

Ja insistiram da to bude u organizaciji POSEIDON-a i da to uradimo u PlaF , ......tako da bi mogli usput angažovati brata Eurokrema Jevrića da nam njegovim mudrim pripovjedanjem i duhovnim pjesmama uljepša taj čin.... lol! lol! lol!

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  tdm93 on Mon Feb 28, 2011 12:39 pm

ja sam za kompromis s tim da se naglasi da se akcija pravi uz učešće naših klubova i nlb-a

tdm93

View user profile

Back to top Go down

Post  tdm93 on Mon Feb 28, 2011 12:41 pm

znaći ne samo u organizaciji NLB-a

tdm93

View user profile

Back to top Go down

Post  ivan grozni on Mon Feb 28, 2011 1:15 pm

tdm93 wrote:znaći ne samo u organizaciji NLB-a
Mislim da je ovo vrlo moguce, jer imamo Pre$ednika i infiltriranog crmnicanina, wulfy-ja, koji su u mogucnosti da budu nasi izaslanici u ovoj dobrotvornoj akciji.

Pozdav.

ivan grozni

View user profile

Back to top Go down

Post  Jocko Africa on Mon Feb 28, 2011 9:29 pm

Moje misljenje je....Da ako su vec pokrenuli jos jednu ideju NLB ovci,da je naopako da potpuno identicnu ideju sad kao i mi smislimo i to pod naslovom POSEIDON !! Ako je vec pokrenuta akcija ,nebitno da li iz Titograda ili sa Cetinja..misljenja sam da nas je u svakom slucaju malo i da ne treba osipati ekipu koja ce tog dana biti i provesti dan zajedno,sto je na kraju po meni i najaci cilj samih nas bickera....Naravno da sam i misljenja kada govorimo o reklami koja nam je na zadnjem mjestu a o kojoj treba ipak povesti racuna i kada se govori o organizaciji treba pomenuti sve klubove i gradove iz kojnih ti isti klubovi poticu.Kada neko bude govorio o organizaciji i plemenitim bickerima,pa jos kada nabroje klubove i gradove,vidjece se i ono najbolje sto je kod nas...To druzenje i zajednica i to sto nam nista ne predstavlja ko je odakle i ko je ciji clan kluba.... Jednostavno te lijepe i posve humanitarne akcije su uradili Crnogorski bickeri

Jocko Africa

View user profile

Back to top Go down

Post  wulfy on Mon Feb 28, 2011 10:33 pm

Ajde i ja da prozborim koju.

Prvo ide objašnjenje: Za 20 mart postoji neki preliminarni dogov još odavno. Ja na telefoni iz akcije ,,moto mrazovi'' imam u imeniku grupu sa nazivom ,,akcija biker'' i juče sam poslao grupni SMS svima koji se nalaze u toj grupi u mom tel. imeniku.

Drugo ide razlog: što se bilo koje humanitarne akcije tiče, a dobrovoljno davanje krvi je takva akcija, u njima učestvujem prije svega radi sebe, a tek onda radi ovoga ili onoga.

Treće ide organizacija: Ovo bi bio drugi organizovani DDK od strane motociklista Crne Gore, a za neko rasplinjavanje (da se organizuje nešto paralelno) jednostavno ne bi bilo efekta jer smo suviše mali (mislim na broj motociklista u još manjoj CG). Da će svi koji učestvuju u tome biti pomenuti u to ne sumnjam (link ka izveštajima sa prošle akcije [You must be registered and logged in to see this link.] )

Ako sam nekog zbunio jućerašnjom porukom izvinjavam se. Umjesto onoga ,,hvala'' trebao sam staviti ,,NLB tim'' Rolling Eyes

wulfy

View user profile http://www.pontaradio.com

Back to top Go down

Post  GuGi on Mon Feb 28, 2011 11:02 pm

Ok , ok , mouže i tako jedanput...Wink

Ali pazi ovo.
Nigdje , ali nigdje i niko nam nije rekao o planovima i idejama o ovoj akciji , i nigdje nije napisano , niti nas je ko obavijestio. Osim toga , sjećate li se da smo još u oktobru ili novembru dogovarali da sa proljeća ,u martu ili aprilu , POSEIDONI daju krv ,pa u maju žurka ,pa akobogda skup....
Naravno da moramo svi (POSEIDONI ,PIRATI, ORIDJINALI, NLB...)zajedno učestvovati ,nečemo se razdvajati po gradova i nahija , ali mislim da je bolje za nas , za naš klub da se MI pojavimo kao organizatori , jer je ovo sada NAŠA ideja , a ostali da se ravnopravno uključe kao što smo i mi do sada.
Naravno , nećemo se razdvajati ,ali mislim da je bolje da osim NLB-a koji nas sve okuplja i koji je već poznat , da javnost i "službe" čuju i za druge , veoma ozbiljne faktore i učesnike u saobraćaju , jer će se i oni zapitati :"Evo , osim NLB-a i Pirata , e'o ih i ovi sada , pa do godine Oridjinalli ...ohaaa ovi bajkeri su ozbiljno riješeni da nešto pozitivno učine."

Mislim da je veoma značajno za SVE da se MK POSEIDON pojavi kao organizator ove akcije ,jer je odavno planirano i pokrenuo , a ostali da nam daju bezrezervnu podršku kao što smo i mi svima...Na svaki poziv smo odgovorili i došli...Neznam zšto se nebi neko odazvao na naš poziv za akciju , kada su naši članovi učestvovali aktivno u svakoj ?
Tako ovaj put mouže i tako , jel' ? Wink

Što više uključenih organizacija , to bolje , i nastupamo kao jedan , u jednome gradu....ali da se realno dogovorimo...
Ne vidim zašto bi to bio problem....

Pozdrav Peko.

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  ivan grozni on Mon Feb 28, 2011 11:11 pm

Uf, ermano, men se cini da je sad malo kasno.
Zelim samo reci da nije vazno KO je organizator, jer sto i Vukan rece, svi ucesnici ce biti pomenuti, a posto su u NLB timu prvi razmisljali o tome, nek njima pripadne ova organizacija.
Ja jednostavno ne vidim u cemu je problem...

ivan grozni

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Mon Feb 28, 2011 11:25 pm

Ermano , ne razumiješ i trebaš opet procitati moj zadnji post...
Možda ti nisi bio prisutan tada , ima skoro po' godine da smo to planirali...zašto bi bilo kasno za bilo što?
Ko je to nas zvao ili obavijestio ???

Dje piše bilo što na tu temu ???

Last edited by GuGi on Mon Feb 28, 2011 11:36 pm; edited 1 time in total

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content Today at 2:49 pm

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top