Rijesen problem sa zamagljivanjem vizira...

View previous topic View next topic Go down

Rijesen problem sa zamagljivanjem vizira...

Post  ZoranM on Wed Nov 03, 2010 4:39 am

Jako me to nerviralo..Zamagli mi se ponekad i ljeti preko Obzovice..Onda sam trazio sprejeve protiv magljenja i ne nadjoh nista da valja...Mozda se svakome vizir ne magli , ali ja volim da disem ka"
vuk...A za takvo disanje je jedino pinlock resenje..
Svrativsi do VG Moto u PG vidim da na kacigama ima taj dodatak , a momce iza pulta veli da ima na prodaju i da se to moze montirati samo na kacige koje su za to predvidjene..Moja Grex nije , ali
sagledavsi situciju uvidjeh da je problem nizeg ranga i rjesiv..Tako ga i trgovah za 15e pa odnesoh domu svome , bijeloj kuli u Tolose ravne...
Poslije jedno dva sata pedavog i preciznog pasovanja i prilagodjavanja namontirah to na vizir i stvarno se uvjerih da to nije prevara nego da bas ne moze zamaglit..
Naime taj pinlock je jedno parce plastike u obliku vizira ,debljine oko 2mm , koje se montira sa njegove unutrasnje strane i napravljeno je od materijala koji ne magli..

Ne znam zasto vam ovo pisem ali sigurno ne moze da skodi..A sto ne skodi mozda nekome moze i da koristi..Sve lijepe stvari su ili protivzakonite ili nastrane ili goje...
Lane Gutovic
PS..Slike nisam postavio jer je taj pinlock tako providan da se ne moze vidjet... Very Happy Very Happy Very Happy
A sto se ne moze vidjet nema potrebe ni gledat.. Very Happy Very Happy Very Happy

ZoranM

View user profile

Back to top Go down

Re: Rijesen problem sa zamagljivanjem vizira...

Post  Gastrorider on Wed Nov 03, 2010 11:20 am

Znao sam... a pričao si mi da imaš kući komaT od onoga avaksa te je obaljen ovuda neđe, no ga ne nađoše e je nevidljiv. E neko ga je izgleda našao Cool

ps svaka čast maestro, (mijenjaj nick u Proka Pronalazač) study

Gastrorider

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Wed Nov 03, 2010 11:31 am

Ermano Tile , ....Nesto mi pade na Om ....Ako Zoko ima još komata od tog Javaksa , da ni da da obmotamo one grdulje od motora , da ni se ne vide , pa ako nas neko pita što vozimo , mi ćemo reć' : Skuter !
Jel' da da je dobra ideja , jel' da ?!?!?!? bounce bounce bounce bounce cheers cheers cheers bounce bounce bounce

GuGi

Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Wed Nov 03, 2010 11:33 am

ZoranM wrote:Jako me to nerviralo..Zamagli mi se ponekad i ljeti preko Obzovice..Onda sam trazio sprejeve protiv magljenja i ne nadjoh nista da valja...Mozda se svakome vizir ne magli , ali ja volim da disem ka"
vuk...A za takvo disanje je jedino pinlock resenje..
Svrativsi do VG Moto u PG vidim da na kacigama ima taj dodatak , a momce iza pulta veli da ima na prodaju i da se to moze montirati samo na kacige koje su za to predvidjene..Moja Grex nije , ali
sagledavsi situciju uvidjeh da je problem nizeg ranga i rjesiv..Tako ga i trgovah za 15e pa odnesoh domu svome , bijeloj kuli u Tolose ravne...
Poslije jedno dva sata pedavog i preciznog pasovanja i prilagodjavanja namontirah to na vizir i stvarno se uvjerih da to nije prevara nego da bas ne moze zamaglit..
Naime taj pinlock je jedno parce plastike u obliku vizira ,debljine oko 2mm , koje se montira sa njegove unutrasnje strane i napravljeno je od materijala koji ne magli..

Ne znam zasto vam ovo pisem ali sigurno ne moze da skodi..A sto ne skodi mozda nekome moze i da koristi..Sve lijepe stvari su ili protivzakonite ili nastrane ili goje...
Lane Gutovic
PS..Slike nisam postavio jer je taj pinlock tako providan da se ne moze vidjet... Very Happy Very Happy Very Happy
A sto se ne moze vidjet nema potrebe ni gledat.. Very Happy Very Happy Very Happy

Svaka čast Zoko .... da Ćastiš.... Smile Smile cheers

Mada moram i ja to montirati na moj šljem....i onda ja da Ćastim , jedanput....

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  tdm93 on Wed Nov 03, 2010 12:49 pm

imenujem te za ministra za inovacije
dobro si se to sjetio

tdm93

View user profile

Back to top Go down

Post  wrong rider on Wed Nov 03, 2010 12:52 pm

Ne zebaj brate Zoko mene dok ne zamagli ne mogu vozit hohoho

Last edited by wrong rider on Wed Nov 03, 2010 2:39 pm; edited 1 time in total

wrong rider

View user profile

Back to top Go down

Post  ZoranM on Wed Nov 03, 2010 1:42 pm

Magla svuuuda , magla oko nas...

ZoranM

View user profile

Back to top Go down

Post  Gastrorider on Wed Nov 03, 2010 8:34 pm

E manijaci nijedni... ne smijem vas na čas ostavit... odma napravite neku sprdnju Shocked

Gastrorider

View user profile

Back to top Go down

Post  GuGi on Thu Nov 04, 2010 12:32 am

Šuti bona........ i ovako nam je okay......zamisli da su svi kaaaa jaa..????

GuGi

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content Today at 1:22 am

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics