Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

+6
GuGi
Gastrorider
ACONIBD
bu2rider
ivan grozni
goran69
10 posters

Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  goran69 Thu Oct 07, 2010 4:07 pm

Dakle


oridjinali prave izlet u nedelju.....ja cu im se vjerovatno pridruziti iz PG a i madza sa curom i jos poneko...


Ako se nekome vozika....onako.....prijavite se Borku....a i na njihov forum.....nije lose
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  ivan grozni Thu Oct 07, 2010 6:07 pm

Mene je ovo ekstra turica, ako me ljupka zenica pusti, isao bih. Jedino mi satnica malo tesna, jer oni iz Risna krecu u 8, sto ce reci da mi iz Rozaja moramo krenut oko 6 sahata.

Hoce li ici ko od brace iz BD/ Ist BD?

Pozdrav.
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  bu2rider Thu Oct 07, 2010 6:55 pm

jel to jednodnevni izlet?
bu2rider
bu2rider

Posts : 272
Join date : 2009-12-14
Age : 42

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  goran69 Thu Oct 07, 2010 7:26 pm

Tebi je ona prikolica bas ostavila traga Suspect

Naravno jedan dan....ujutro uvece
itd


Bogomi se mora rano ustati
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  ACONIBD Thu Oct 07, 2010 8:52 pm

grozni mozda ja krenem pa samo da znas.
ACONIBD
ACONIBD

Posts : 10
Join date : 2010-04-04
Age : 31

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  ivan grozni Fri Oct 08, 2010 12:10 am

Aco, momce mlado, ako se odlucim za ovu varijantu, zovem te na mobtel da jezdimo zajedno. Ne znavam sto mi je cinjet, ne odlazi mi se ovako rano iz zagrljaja mile mi zenice Laughing !
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  bu2rider Fri Oct 08, 2010 9:52 am

goran69 wrote:Tebi je ona prikolica bas ostavila traga Suspect
ihaa....itekako ostavila i traga i posledica Sad Sad Mad Mad Very Happy Very Happy Very Happy more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 460413
bu2rider
bu2rider

Posts : 272
Join date : 2009-12-14
Age : 42

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  Gastrorider Fri Oct 08, 2010 6:29 pm

ivan grozni wrote:Aco, momce mlado, ako se odlucim za ovu varijantu, zovem te na mobtel da jezdimo zajedno. Ne znavam sto mi je cinjet, ne odlazi mi se ovako rano iz zagrljaja mile mi zenice Laughing !

Ako ikako mognem da uteknem iz zagrljaja milog mi udava ranom zorom eto me. (što godine naprave od mladoga momka)





....... i lijepoga
....... i mršavoga
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  ACONIBD Sat Oct 09, 2010 2:36 pm

ipak necu ic neznam ocu li stic i na rostilj na zanjice imam masu obaveza... Crying or Very sad
ACONIBD
ACONIBD

Posts : 10
Join date : 2010-04-04
Age : 31

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  GuGi Sat Oct 09, 2010 5:30 pm

Jebeš Mostar i te tandare.... tamo idu motociklisti , ....a ovamo na Žanjice , roštilja ekipa Razz Razz Razz
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  Gastrorider Sat Oct 09, 2010 7:14 pm

tako je ermano Exclamation ipak ću poslušati stomak, a ne srce more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  GuGi Sat Oct 09, 2010 7:41 pm

fat boy wrote:tako je ermano Exclamation ipak ću poslušati stomak, a ne srce more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918


Srcetu ne treba hiiić ... a duši i stomaku treba more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 34279 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 34279 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 34279 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 746372 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 746372 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 995558 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 995558
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty e to i slikica

Post  goran69 Tue Oct 12, 2010 12:22 am

Kao sto znate krvavo sam odradio subotu da bih bio slobodan u nedelju. Krvavi rad je ukljucivao spremanje ciscenje domace zadatke itd itd. Legao sam u 12 i kao lud cekao 7 ujutro. Za tada je bila zakazana grupa u Podgorici koja je trebala da sretne ekipu sa primorja na Vilusima. Cilj??? Trebinje, Mostar, Metkovici, Dubrovnik...pravi mali krug po mom ukusu...

Ujutro na noge lagane...kad ono prvi Podgoricanin koje stigao je Dejan iz Budve....Njemu je bilo dosadno da ide odozdo i zelio je da osjeti svjzi vazduh preko Cetinja....toliko je bio svjez da je obalila temperaturu motora za jedan podeok :rofl7gp:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Palo mu je na pamet da servisira motor...nakon sto je stigao

[You must be registered and logged in to see this image.]

I tako dva stromica cekaju ekipu

[You must be registered and logged in to see this image.]


Moja Suzana je cistija... :thumb_up:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Malo po malo eto Podgoricana

[You must be registered and logged in to see this image.]

Cik pogodite...jos jedan Stromic

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na Vilusima nas je cekala ekipa iz Kotora i okoline


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako nas je bilo dvadesetak...Dogovorili smo se da Borko bude na celu kolone a ja na kraju...to me je naravno sprijecilo da se zaustavljam i slikam zaista predivan put od Vilusa preko Trebinja do Mostara. Prelijep dan odlican put...bajkerski san. Sad vjerovatno i da sam bio sam ne bih previse stajao Laughing ali sledeci put obecavam malo detaljniji report po tom pitanju.
Laughing
O cas smo se nasli na granicnom prelazu Klobuk

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon sat vremena voznje


[You must be registered and logged in to see this image.]

mala pauza da se pokupimo

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kolege nijesu htjele da se zaustavaljaju u Mostaru nego su prvo htjeli u Jbalanicu na rucak

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rucak je bio u poznatom restoranu ...nekima ....ja nijesam bio tu nikada...


elem

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nase dugarice

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon rucka

pravo put Mostara

[You must be registered and logged in to see this image.]

Okupirali smo jednu raskrnicu :thumb_up:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Cuvar parkinga kod "Starog" je zvao nekoga da nas prijavi kako smo usli motorima gdje je zabranjeno. Totalno bezveze prvo zato sto niko nije dosao a i da jeste da nece da se bije sa nas dvadeset :rofl7gp: :baeh:

a onda zato sto je cijeli Mostar parkirao tamo gdje mi nijesmo trebali

[You must be registered and logged in to see this image.]

Organizator

[You must be registered and logged in to see this image.]

ja za uspomenu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Turizam blista

[You must be registered and logged in to see this image.]

I tu sam prestao da slikam jer je povratak bio.....hmm.......pa recimo da mi se nije svidio. Samo smo se zaustavili ispred Dubrovnika ispred mosta Dr. Franja Tudjmana

[You must be registered and logged in to see this image.]


I sta da kazem


Vjerovatno da vise u ovolikoj grupi necu da vozim. Da je put od Niksica do Trebinja ludacki a da je od Trebinja do Mostara prelijep.

Da mi se nije previse svidjela jagnjetina...mada sdruge strane da budem fer i nijesam nesto ponesen za mesom....

da sam krenuo iz kuce u 8 i dosao u 22...i da sam presao 625 km....sve u svemu nije lose.

Naravno je da cu ovaj put ponoviti i lijepo islikati jer to stvarno zasluzuje.....


Last edited by goran69 on Tue Oct 12, 2010 12:57 am; edited 1 time in total
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  Galiot Tue Oct 12, 2010 12:45 am

Za Goranovo nezadovoljstvo povratkom se smatram odgovornim jer sam imao propusta u organizaciji. U Mostaru nismo tačno definisali vrijeme polaska i to nas je koštalo osipanjem ekipe u manje grupe koju su se posle vraćale svaka svojim tempom. Nadam se da mi niko neće na tome zamjeriti,na greškama se uči pa će slijedeći put biti bolje. Gorane,oprosti,nije namjerno No

Što se tiče destinacija i vožnje,bilo je odlično,kao i ekipa i provod!

Galiot
Galiot

Posts : 60
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Zapadna Budva

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  goran69 Tue Oct 12, 2010 1:00 am

Borko

nema to veze sa tobom ni organizacijom.. prosto smo se zeznuli u tome sto smo spojili mnogo ljudi koji drugacije voze i koji imaju razlicito iskustvo u voznji. Rasuli smo se i onda je nastao haos. Nije se znalo kuda se ide koji je sledeci grad i to ....no to nije tvoja krivica tu nas je bilo mnogo koji smo mogli intervenisati...

Nema veze


sledeci puta ja ti i jos dvojica.....dosta Twisted Evil
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  wrong rider Tue Oct 12, 2010 12:18 pm

Uvjek ima propusta al kao što rekoste idući put više planiranja. Uglavnom lijepa ruta i dobar provod bravo more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 34279
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  GuGi Tue Oct 12, 2010 12:24 pm

Galiot wrote:Za Goranovo nezadovoljstvo povratkom se smatram odgovornim jer sam imao propusta u organizaciji. U Mostaru nismo tačno definisali vrijeme polaska i to nas je koštalo osipanjem ekipe u manje grupe koju su se posle vraćale svaka svojim tempom. Nadam se da mi niko neće na tome zamjeriti,na greškama se uči pa će slijedeći put biti bolje. Gorane,oprosti,nije namjerno No

Što se tiče destinacija i vožnje,bilo je odlično,kao i ekipa i provod!


Borko ,nema tu šta da ti je neprijatno i da se izvinjavaš. Kao što Luka reče , dešava se.
To je prvenstveno bila klupska vožnja kojoj su se priključili ljudi dobre volje i nesumnjivo ok likovi.
Ali tu ima ljudi koje ne poznaješ , sa kojima se ne družiš , sa kojima ne voziš ... Što kažeš ,biće bolje sledeći put cheers cheers more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 34279
Nadam se da ćemo se i mi moći pridružiti more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 746372
more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  goran69 Tue Oct 12, 2010 1:27 pm

Ocete ako ne sretnete kakvi rostilj usput....
goran69
goran69

Posts : 269
Join date : 2010-01-04

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  GuGi Tue Oct 12, 2010 1:43 pm

O more ti jedanput ,ti Goranu069 , ti znas,nama je pivo , rostilj i pecenje ,po default-u.....zato nas i izbjegavas Razz
more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  Gastrorider Tue Oct 12, 2010 9:13 pm

Brat moooooooj, osjećam da je ovo meni upućeno, pa se javljam za repliku u drugom krugu Twisted Evil , svi na ovi plavi forum dobro znaju da ja mogu bez piva (s koka kolom) ali bez roštilja vožnja za mene nema smisla Cool te stoga, zato i povodom toga sam se osjetio prozvanim i imao potrebu da reagujem Exclamation Mada, ... odo da sunem jedno zidarsko more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  GuGi Tue Oct 12, 2010 9:52 pm

Uzdravlje ermano more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  Gastrorider Wed Oct 13, 2010 12:03 am

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  Madza Wed Oct 13, 2010 10:39 am

Lijep krug,samo da smo ga zajedno odvozili bez trzanja i trke.

Kolona se prati i nadgleda da ne bi neko ostao iza sa nekim problemom tipa kvar,pad,itd.
Sva sreca sto niko nije imao probleme,jer da jeste ostade tu dje je sto bi ga iko vidio ili ostao uz njega ili nju!!!

Hrana...za daljinu koju smo prevalili do tamo,mogla je biti i bolja.

Drustvo kao drustvo super,samo da smo se drzali zajedno,ali kao sto rece neko ranije tesko je kontrolisati 20 raznih profila ljudi i vozaca.Sve u svemu bilo je fino.
Madza
Madza

Posts : 112
Join date : 2010-04-26
Age : 43

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  GuGi Wed Oct 13, 2010 10:49 am

fat boy wrote:Brat moooooooj, osjećam da je ovo meni upućeno, pa se javljam za repliku u drugom krugu Twisted Evil , svi na ovi plavi forum dobro znaju da ja mogu bez piva (s koka kolom) ali bez roštilja vožnja za mene nema smisla Cool te stoga, zato i povodom toga sam se osjetio prozvanim i imao potrebu da reagujem Exclamation Mada, ... odo da sunem jedno zidarsko more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918

Ermano , nama se to ne može desiti .... mi iz MK Poseidon kad se naijemo i napijemo , držimo se za ruke ,u formacijskoj koloni zvanoj "na parove razbroj se" , bezbijednom brzinom vozimo do krajnje nam destinacije....kreveta... Razz Razz Razz ..... nije parada ponosa ,nego pazimo jedan na drugoga i oslanjamo se ....eto tako Razz Razz ....a pivo ? Mouže more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918 more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik 95918
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  ZoranM Wed Oct 13, 2010 3:47 pm

He he tako je..Ma nisam ni ja preodusevljen kad je guzva velika i kad ne poznajem ljude..
Ima Madza pravo - voznja je ok ako se vodi racuna o svakom..Onaj prvi gleda ima li onog iza njega
i tako redom..Ako ga nema ceka ga i onda se kolona ne razbije...
Kad se vozi treba se unaprijed dogovorit ko vozi prvi (toga niko ne pretice) , a jedan iskusni vozac je zadnji i drzi na oku kolonu..Ovo znamo svi naravno...
Ima jos jedna stvar koja je lijepa - sjecam se one nase voznje na Biogradsko jezaro kad je pok.
Pero zajedno sa Madzom zaprecivao svaku raskrsnicu da mi prodjemo , a Madza je onda isao ispred da
locira radare policijske...To je bilo bas onako lijepo i korektno...
Bez sale treba vodit racuna o ovome...

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik Empty Re: more, trebinje, mostar, metkovic, dubrovnik

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum