Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

otvoren klub padavicara

+14
Bane BD
Gračo
ZoranM
NikGold
bokibd
Hellboy
Gastrorider
GuGi
Galiot
MrvicA
wrong rider
ivan grozni
JagerBD
bu2rider
18 posters

Go down

otvoren klub padavicara Empty otvoren klub padavicara

Post  bu2rider Tue Apr 20, 2010 4:44 pm

e pa drai moji bikeri....za ovu sezonu ja sam zvanicno otvorio sezonu padova..nadam se da ce sa ovim mojim dijelom biti i otvorena i zatvorena.....nego da predejm na stvar...
u nedelju poslije rucka odlucim ja da odem malo da se provozam prema baru i u rafailovice sretnem iz suprotnog smjera druga ICA-a....i ja se okrenem i krenem za njim prema podgorici..stignem ga u lapcice..i mi nastsvimo zajedno prema podgorici..posto sam ja bio u deficitu sa gorivom scratimo na ocinice da napunim goriva i da se ljudski pozdtavimo..odatle nastavimo dalje ja ispred njega on zzamnom...prodjemo plac jabucaninai ona prva lijeva krivina poslije placa....uf.....l Shocked Shocked Shocked Shocked namjestim se ja za krivinu i picim..i na iizlasku iz krivine uocim auto iz uprotnog smjera koje krece da sjece moj put i da skrece desno na sporedni put....cim sam vidio to naravno poceo da kocim i da automaski trazim izlaz iz situacija...razmisljam da krenemlijevo ili desno..ne mogu ni tamo ni tamo jer je covjek na autu vukao prikolicu i poprijecio se preko obije trake...i kad sam vec bilo kasno za bilo kakvu drugu reakciju pripremam se za udarac...uf ljudi kako je to grdan osjecaj...uspjevam da se nogama odbijem od motora kako bih sto bolje preletio i preskocio prikolicu u koju sam nisanio da udarim...udarac u prikolicu i ja letim preko prikolice..pravim salto i padam na zadnjicu i nastavljam da klizam prema bankini.uz ivicu bankine je soder koji mi j efino sredio zadnjicu Very Happy Very Happy ..kad sam se zaustavio odmah sam ustao i pogledao posledice..provjerio da li mogu da mrdam i rukama i nogama...osjetio sam bol u predijelu lumbalnog dijela kicme i u lijevi skocni zglob...dva metra sam hodao i onda sam sjeo....kolega ICE mi je odmah prisao pitao jesam li ok i kako se osjecam..ja reko sve ok..kazem sta me bolo i pitam ga kakva mi je zadnjica posto sam osjetio da sam je ogulio propisno(ja sam mislio da mi pola nje fali,vec sam se bio prepa da ce moja investiija tek tako nestati) Laughing ..zaustavlja se nekoliko ljudi i skacu u pomoc i odmah me neki covjek ubacio u auto i poveo u bolnicu u cetinje gdiej su izvrsena svas nimanja i pretraga..nakon sto je utvrdjeno da nema lomova nego da su u pitanju poderotine i natuceni ili nabijeni zglobovi i zadnjica..pusten sam kuci...
ljudi sve u svemu uzasna,uzasna stvar....uvijek sam se plasio ove stvari da mi neko iza krivine ne izleti..i eto to sam i docekao...ali srecan sam sto se sve dobro zavrsilo kako je moglo biti.. Exclamation Exclamation
izvukao sam dobru pouku iz ovoga...koju sam trebao ranije izvuci..ali s obzirom da mi je mozdana kora malo deblja i da takve stvari kod mene malo tesko prodiru..platih ceh.... bounce bounce
eto tako.
PS.nisam prije mogao da se namjestim da napisem..jbg straznjica je stradala pa je nezgodno naci polozaj Razz Razz Razz Razz Razz .
evo i slika
[You must be registered and logged in to see this image.][img][/img][You must be registered and logged in to see this image.][img][/img][You must be registered and logged in to see this image.][img][/img][You must be registered and logged in to see this image.][img][/img][You must be registered and logged in to see this image.][img][/img][You must be registered and logged in to see this image.]
bu2rider
bu2rider

Posts : 272
Join date : 2009-12-14
Age : 42

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  JagerBD Tue Apr 20, 2010 6:22 pm

PI u PMMMMMMMMMMMMM
JagerBD
JagerBD

Posts : 160
Join date : 2009-12-13
Age : 53
Location : Budva, Prvomajska 11

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  ivan grozni Tue Apr 20, 2010 7:16 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
u kurac pi pi pi

Vazno je da je cijela glava na ramenima, a debljina iste ce se stanjit!!!
ivan grozni
ivan grozni

Posts : 776
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Istocna Budva

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  wrong rider Tue Apr 20, 2010 8:18 pm

Samo kad si živ i čitav, brzo ćeš ti opet u sjedlo nadam se sa pogledom iz drugog ugla (turističkog)otvoren klub padavicara 95918

P.S. bogami ste jaka traga, ovakav udarac treba imat života za preteć.
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  MrvicA Tue Apr 20, 2010 9:57 pm

Samo da si nam ti živ, a zadnjica će zarast!!! otvoren klub padavicara 95918
MrvicA
MrvicA

Posts : 517
Join date : 2009-12-13
Age : 45
Location : Budva

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  Galiot Tue Apr 20, 2010 10:21 pm

Samo kad si Ti živ,zdrav i nepolomljen,za guzicu je lako,nadoknadićeš ti dio koji si "sastrugao"!!

Evo,kad ozdraviš vodim te na palačinke cheers
Galiot
Galiot

Posts : 60
Join date : 2009-12-14
Age : 43
Location : Zapadna Budva

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  GuGi Tue Apr 20, 2010 11:04 pm

otvoren klub padavicara 95918 Bogu velikom hvala te imas taj zivot ,te si tako "odradio"....svaka ti cast i neka te i dalje andjeli cuvaju sunny ...
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  Gastrorider Tue Apr 20, 2010 11:21 pm

Kako ne ostruga drob no prkno Razz . Lako nam se sad sprdat kad je sve Bogu hvala ok. I kako vele ove naše stare babe (a one su dati mudre Cool ) SVO ZLO SO TIJEM ŠINKO.











ps važno da je obraz čitav Very Happy cheers
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  Hellboy Wed Apr 21, 2010 12:10 am

Dobro je da si citav, a tom vozacu bi se nebo keve pa bih onda isao na pregled ukoliko bi bilo obrnuto Mad
Hellboy
Hellboy

Posts : 45
Join date : 2010-04-01
Age : 39

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  bokibd Wed Apr 21, 2010 1:05 am

Ufffff..... dobro je, samo da nije sto ozbiljnije bilo tebi...
bokibd
bokibd

Posts : 277
Join date : 2010-01-10
Age : 42
Location : Bečići Hills

http://www.me.poolcover-ipc.com

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  NikGold Wed Apr 21, 2010 1:14 am

Bogu fala da si dobro i neka su ti zdravo rane junacke , a ovaj pobro sto neisjece neki sleper nego motociklistu p mu materina. policija , uvidjaj , osiguranje ?

NikGold

Posts : 48
Join date : 2010-01-26

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  MrvicA Wed Apr 21, 2010 2:07 am

Malo da se razonodiš dok liječiš guzicu cheers

MrvicA
MrvicA

Posts : 517
Join date : 2009-12-13
Age : 45
Location : Budva

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  ZoranM Wed Apr 21, 2010 2:12 am

A Vlado moj ima si srecu..o tome se odbilo..

ZoranM

Posts : 401
Join date : 2009-12-21

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  Gračo Wed Apr 21, 2010 9:30 am

Da si ti dobro proso, bice guzica i motora!
pozdrav i da sto prije zalijecis rane!
Gračo
Gračo

Posts : 330
Join date : 2009-12-14
Age : 54
Location : Kotor

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  bu2rider Wed Apr 21, 2010 1:15 pm

falavi svijema moji dobri bikeri...a da sam imao srece imao sam...kako kazu lude i pijane sreca prati...a ja pijan nijesam bio Very Happy Very Happy
a policija je uradila uvidjaj...rekli su mi da ce protiv nmjega ici krivicna prijava...a ja se nadam da cu stetu naplatiti od osiguranja... pa cemo vidijeti sta ce biti od svega toga....
jos jednom hvala svima pa se u zdravlje i veselje gledamo otvoren klub padavicara 746372
bu2rider
bu2rider

Posts : 272
Join date : 2009-12-14
Age : 42

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  Bane BD Wed Apr 21, 2010 9:32 pm

dobro je da nema kakwih lomova ili sto ozbiljnije . . . brz oprawak Exclamation Exclamation
Bane BD
Bane BD

Posts : 22
Join date : 2009-12-14
Age : 30
Location : SFR Budva, Centralna Budva

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  PANTO Wed Apr 21, 2010 11:37 pm

Neka si ti zdravo,drugo ce svega biti.
PANTO
PANTO

Posts : 189
Join date : 2009-12-17
Age : 52
Location : Budva

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  Jocko Africa Thu Apr 22, 2010 12:45 am

Sve ove slike sto si pokacio i ova stravicna prica je uredu........No ajde ti nama sad priznaj bolili te guzica od pada ili posto si izasa iz bolnice.posto znam za jednoga doktora Bula se zove ,da je pedeeer!!!Ajde ne stidi se drugovi smo.Kazi nam otvoren klub padavicara 127917
Jocko Africa
Jocko Africa

Posts : 369
Join date : 2009-12-15
Age : 45
Location : Cetinje

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  wulfy Thu Apr 22, 2010 1:11 pm

Dobro si prošao, no i to je sastavni dio ovog našeg sporta. Ako je za tjehu sjeti se one standardne: ,,događa se i najboljima''
wulfy
wulfy

Posts : 158
Join date : 2009-12-15
Age : 47
Location : Budva

http://www.pontaradio.com

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  bu2rider Thu Apr 22, 2010 1:36 pm

Jocko Africa wrote:Sve ove slike sto si pokacio i ova stravicna prica je uredu........No ajde ti nama sad priznaj bolili te guzica od pada ili posto si izasa iz bolnice.posto znam za jednoga doktora Bula se zove ,da je pedeeer!!!Ajde ne stidi se drugovi smo.Kazi nam otvoren klub padavicara 127917
moracu vas "razocarati"...doktorica je bila u pitanju Very Happy Very Happy Very Happy tako da me zadnjica boli al ine od posledica pregleda nego od posledica pada....hvala vam svima na svemu...za sad moja bikerska karijera ce da stagnira....do daljnjeg..prvo zbog oporavka...drugo zbog moijh..a trece zbog mene..moram malo , malo vise "flassh-ovat" ovu glavudzu da ne bih opet napravio isto kao sjednem na matore... cheers lol!
sto je najgore nisam se uplasio ..e to me najvise brine..mislim nisam se uplasio dogadjaja i reagovao sam skroz svjesno i prije i posle pada...svjesan sam poslijedica(jer ih upravo osjecam)a i ne daj boze sta se eve moglo desiti tj kakve su posledice mogle biti posle ovakvog pada...s obzirom na situaciju i na moju kilazu....toga sam se uplasio..toga se vazda plasim i ja i svako drugi, negdije duboko u sebi, iako m islimo svi da se mene to ne moze desiti....no dobro to je iza mene i VELIKA VELIKA SKOLA i meni a neka bude i vama svima!!!
PS. svi su me cerali da smrsam..a zamislite da sam bio mrsav..na cem bi pao? sto bi ostrugao? ehe...nisam ja dzabe ulagao u sebe..isplatilo se otvoren klub padavicara 40663 otvoren klub padavicara 483871 otvoren klub padavicara 635816
bu2rider
bu2rider

Posts : 272
Join date : 2009-12-14
Age : 42

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  Gastrorider Thu Apr 22, 2010 6:32 pm

PS. svi su me cerali da smrsam..a zamislite da sam bio mrsav..na cem bi pao? sto bi ostrugao?

xoxoxoxoxo kolega po investiciji cheers
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  banjo Thu Apr 22, 2010 9:30 pm

fat boy wrote:PS. svi su me cerali da smrsam..a zamislite da sam bio mrsav..na cem bi pao? sto bi ostrugao?

x
oxoxoxoxo kolega po investiciji cheers


samo se vi tjesite , evo moze i ovako : da si bio malo deblji ne bi ni pao no odskakutao ka loptica hehehehehheheheheheh bounce Basketball otvoren klub padavicara 607669
banjo
banjo

Posts : 95
Join date : 2010-04-03
Age : 47

Back to top Go down

otvoren klub padavicara Empty Re: otvoren klub padavicara

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum