Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki...

2 posters

Go down

Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki... Empty Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki...

Post  GuGi Thu Apr 15, 2010 8:15 pm

....u koji mere stanuti 2 kacige i da nije skup....i da se može zapljučat....i mere polovni , a da nije četvorni...da nije puno izgreban i da nije noF.... afro afro afro
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki... Empty Re: Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki...

Post  wrong rider Thu Apr 15, 2010 8:21 pm

imam baš takav made in PRC sija kao nof a fabrički je star lol!
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki... Empty Re: Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki...

Post  GuGi Thu Apr 15, 2010 8:50 pm

wrong rider wrote:imam baš takav made in PRC sija kao nof a fabrički je star lol!

E još ako u njega mere stati čajnez sa gajbom limenskog piva , oli mi ga prodat' Question ... bounce bounce bounce
GuGi
GuGi

Posts : 1671
Join date : 2009-12-13
Age : 56
Location : City Of Rožaje Downtown ... Sometimes Plav & Gusinje...

Back to top Go down

Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki... Empty Re: Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki...

Post  wrong rider Fri Apr 16, 2010 3:50 pm

Čajniza staje 15 al gajba nemere Very Happy
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki... Empty Re: Kupujem kufer Samsonite, Givi , Kappa ili tako neki...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum