Moto Klub Poseidon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države

4 posters

Go down

kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države Empty kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države

Post  wulfy Sun Apr 04, 2010 3:35 am

Tri države, iha ... Elem, već nekoliko dana dogovaram se sa drugom da se provozamo do Pelješca. No, nije htjelo onako kako smo planirali već onako kakva je vremenska prognoza. Na brzinu se zdogovorosimo da odemo u subotu. Taj drug je pozvao još jednog druga u vožnju koji je pozvao još jednog, no i taj je pozvao još jednog ... Dogovor je bio da se nađemo u Risnu (ja i prvopomenuti drug smo iz Budve). Uglavnom kada smo se se našli u Risnu nismo znali ko sve ide, čekali smo da vidimo ko je koga pozvao u vožnju. Dakle, krenusmo nas dvojica iz Budve i prvo stajanje je Risan

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na kraju se skupilo društvo od osam motocikala koji su bili zaduženi da nose jedanest ljudi.

[You must be registered and logged in to see this image.]
wulfy
wulfy

Posts : 158
Join date : 2009-12-15
Age : 47
Location : Budva

http://www.pontaradio.com

Back to top Go down

kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države Empty Re: kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države

Post  wulfy Sun Apr 04, 2010 3:37 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

a i mene su uslikali, pa ako kome treba ova slika da prepada djecu ili tako nešto neka je slobodno iskopira :mrgreen:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Još jedanput, hvala kolegi na drumu kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države 34279
wulfy
wulfy

Posts : 158
Join date : 2009-12-15
Age : 47
Location : Budva

http://www.pontaradio.com

Back to top Go down

kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države Empty Re: kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države

Post  wrong rider Sun Apr 04, 2010 1:22 pm

Lako je vama vi imate pasoše Sad
Ne znam zašto mi ne daju a bio sam dobar What a Face
Lijepa vožnjica nadam se ubrzo da ponovimo nešto slično sunny
wrong rider
wrong rider

Posts : 995
Join date : 2009-12-13

Back to top Go down

kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države Empty Re: kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države

Post  Gastrorider Sun Apr 04, 2010 1:24 pm

bravo momci, lijep đir, lijep dan, dobro društvo kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države 460413 kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države 95918
Gastrorider
Gastrorider

Posts : 1338
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : LIJEVO

Back to top Go down

kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države Empty Re: kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države

Post  Jocko Africa Mon Apr 05, 2010 9:25 am

Ajme ca je lipo..........
Jocko Africa
Jocko Africa

Posts : 369
Join date : 2009-12-15
Age : 45
Location : Cetinje

Back to top Go down

kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države Empty Re: kuća - Orebić - Neum - kuća... bijasmo u tri države

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum